Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Nebel

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nebel

nebel 21:56, 11 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
zawitka napisał(a)
Ewcia obejrzałam twoje wyroby zdolniacha z Ciebie .Snieżynki z nici są piękne.A ja nie mam w tym roku zapału do niczego zdrowie mi szwankuje szpital .Muszę się wyrwać z odrętwienia Może na wiosnę Pozdrawiam Cię serdecznie i obiecuję że będę zaglądać i podziwiać Twoje robótki

Zawitko, bardzo dziękuję za miłe słowa. Co do zdrowia i zapału, nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem...Ja sama od paru lat borykam się z białaczką. I dlatego proszę, nie poddawaj się odrętwieniu, puki masz siłę. Pozdrawiam, ściskam mocno i życzę zdrowia.
____________________
Ogród Nebel
zawitka 09:13, 12 gru 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Bardzo mnie podbudowałaś dzięki Też się trzymaj Będzie wiosna i weżniemy się do roboty
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
nebel 22:25, 13 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Już parę lat temu zobaczyłam, że nikt w Polsce nie myśli o osobach starszych...Swój ogród próbuję stworzyć tak... ale nie wychodzi mi to zbyt dobrze.
____________________
Ogród Nebel
Ewa777 17:37, 15 gru 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bardzo mi się podobają Twoje ozdoby. Zwłaszcza te okienne i przy drzwiach. Miałaś też super pomysł na skrzynkę okienną. Ja ciągle myślę o dekoracji na okno i jak na razie na myśleniu się kończy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nebel 19:59, 18 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Ewa777 napisał(a)
Bardzo mi się podobają Twoje ozdoby. Zwłaszcza te okienne i przy drzwiach. Miałaś też super pomysł na skrzynkę okienną. Ja ciągle myślę o dekoracji na okno i jak na razie na myśleniu się kończy

Ewo, bardzo dziękuję. Tak, nie należy powielać dosłownie cudzych pomysłów...na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednie dla Twojego temperamentu rozwiązanie
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ogród Nebel
Kasiek 21:35, 22 gru 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ewus,...wiesz ze lubie do Ciebie zagladac...
____________________
Bawarka
nebel 23:45, 09 sty 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. A ja już myślę o wiośnie...
Moje "podchody" do dekoracji wiosennej. Jeszcze nie do końca sprecyzowane, ale lubię pokazywać coś na etapie 'tworzenia'.

Ozdoby na okno. Jeszcze mam wątpliwości, czy to, aby kojarzy mi się z wiosną? Nie do końca, szukam dalej jakiegoś wzoru
____________________
Ogród Nebel
nebel 23:50, 09 sty 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
No i oczywiście musi powstać nowy wazon. Szkło i masa papierowa, suszone trochę.



A jak wyschnie zostanie pomalowane na jakiś wiosenny kolor

____________________
Ogród Nebel
nebel 19:40, 05 lut 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Zima w tym roku u mnie jest wyjątkowo łagodna. Niemniej były takie dni, gdy spadł śnieg...i wtedy ptaki / kosy, sikorki, wróble/ bardzo chętnie zjadały owoce i nasiona z roślin, które znajdują się w moim ogrodzie.

Pomyślałam, że posadzę nieco więcej tego typu roślin w swoim ogrodzie.

Zwróciłam się z prośbą o podpowiedź do Danusi.

To jest ściąga

Dzika róża


Głóg


Golteria


Jarząb


Kalina koralowa


Ognik


Rokitnik


Danusiu, bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam
____________________
Ogród Nebel
Kasiek 23:26, 18 lut 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Nebelku, pokaz co nowego tworzysz
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies