Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kraina Czarów w fazie projektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina Czarów w fazie projektów

ewakatowice 20:26, 17 cze 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
AlicyaLK napisał(a)
Jest też bukszpanowo





rabarka obok bukszpanów jeszcze do zrobienia w tym roku


o mało nie padłam
narobiłaś się co nie miara ale efekt to imponujacy!!!

buziaki w spracowane rączki
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
polinka 23:34, 17 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Ala, buksy masz z plantacji?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AlicyaLK 10:04, 18 cze 2015


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
ohhh ile odwiedzin jaki miło

Marzenaka dziękuję za miłe słowo i zapraszam w przyszłości

Shemsi możesz czerpać ile tylko chcesz, jeśli tylko jest z czego mam nadzieję, że w tym sezonie jeszcze się coś zadzieje!!

Malkula pewnie, że się zaczaiłam dobre zaskoczenia nigdy nie są złe

Nebel dzięki, że zaglądasz!

Konieczkizaglądaj, zaglądaj... postaram się znaleźć teraz więcej czasu na ogrodowisko

Ewakatowice ohhh ból rąk zrozumie tylko drugi ogrodnik! Zwłaszcza jak całymi dniami w pracy klika się tylko w komputer! Całuski dla Ciebie xxx

Polinko ahhh no pewnie, że buksy z plantacji. Wracaliśmy z takimi przygodami, że strach sobie przypominać Ponieważ najpierw pojechaliśmy po buksiki, a potem jeszcze na wystawę Picassa, Dalego, Goi, która wówczas obywała się we Wrocławiu, to wracaliśmy późnym wieczorem i niestety nie przewidzieliśmy, że na wieczór z buksików wyjdą wszelkie możliwie robaki oraz pająki! Normalny koszmar... widoku M z pająkiem na policzku nie zapomnę nigdy! hahh ale chociaż jest co wspominać! Już zresztą myślę, czy na jesień nie pojechać po kolejną turę! tylko jeszcze muszę pomyśleć gdzie bym miała je wkopać!

A wracaliśmy tak:



Cały bagażnik i tylne siedzenia, były zapełnione buksikami!
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
gusiarz 20:36, 21 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Haaaa... plantacja!!! To specyficzne miejsce, co Ala

Przepiękne zmiany!! Wszystko pod linijkę.... podoba mi się cisowe przedłużenie ławeczki... ech jak to wszystko ruszy z kopyta... Ulala Ala.

Buziaki

PS.
A jak tam Marysia?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
iwka 11:53, 28 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
AlicyaLK napisał(a)
Jest też bukszpanowo





Przyszłam jeszcze raz sobie popatrzeć i oczy nacieszyć
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
mikami 09:22, 29 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Witaj ale u Ciebie pięknie ta rabata z donicą jest superowa będę podglądać u Ciebie zmiany bo takie układy roślin bardzo mi się podobają pozdrawiam i zapisuje do obserwowanych
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
agatanowa 22:58, 09 lip 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ala, masz naprawdę Krainę Czarów, brakuje tylko wielgachnych kart jako rzeźb ogrodowych, albo choć jednej: Królowej Kier

brawo! dużo, dużo pracy, serca i przede wszystkim całościowej, spójnej koncepcji i tego w szczególności gratuluję, bo to rzadkość
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
MartaR 13:44, 04 sie 2015


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 194








Witam serdecznie, gratuluje takiego pieknego efektu mam pytanko: cóż to za pnacze(bluszcz) obrasta drzewo w rogu dzialki na pierwszym zdjeciu, na drugim i rosnie kolo pienkow? plus jak dlugo zajelo mu zarosniecie pnia do takiej juz efektownej wysokosci?
Ozz 15:24, 04 sie 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Jej, ale zmiany

A skąd taką fajną donicę można wytrzasnąć?
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
sylwia_slomc... 01:37, 19 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Zmiana niesamowita witam się
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies