Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 20:56, 07 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)
Poli a może borówkę sobie posadź ?


eM też był za czzymś pożytecznym Ale to jest koniec mojej działki, który widzę prawie z każdego miejsca w ogrodzie i zaczyna mnie denerwować ten płot, który jakby góruje nad ogrodem i stąd pomysł aby przysłonić go drzewami...Betonowy kolor może prześwitywać przez drzewa ale cały taki odsłonięty sprawia przytłaczające wrażenie...A borówek raczej nie puszcze na 2,5m
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Moniq 20:58, 07 kwi 2018


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Oj dużo sie z tej dyskusji dowiedziałam, mus poprawić cięcie hortensji. Buziaki zostawiam
____________________
beskidzkie marzenie
polinka 21:00, 07 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
A myślałaś nad owocowym prowadzonym płasko na ścianie? Az się tam prosi
Ja hortki tne tak na 1,2 M i jakos nic ich niej kadzie ścinam około połowy zeszłorocznego przyrostu. Oczywiście o limkach mówię


Limki mają u Ciebie w sezzonie 2,5 m??? Wow!

Owocowy na ścianie to był pierwszy plan na tą ścianę. Niestety pojawił się problem w nieczasowości eMa a czy ja sama dam radę zainstalować te wszystkie linki??
Navi, Ty masz przecież owocowe Dużo chorują?? Często stosujesz opryski?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:03, 07 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
A stolik super . Napisz w wolnej chwili jakiej firmy uzylas choc moge się domyślać. Ale napisz


Dzięki wielkie Zrobię jutro więcej zdjęc bo zastanawiam się nad pewnym dodatkiem do tego stolika i będę potrzebowała rady
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:04, 07 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margerytka40 napisał(a)


Kiedyś próbowałam wykopać całego i poległam ,a do odcinania używam siekiery


To polecam Asiu piłkę ręcznąŁatwiej idzie niż siekierą.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:06, 07 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Moniq napisał(a)
Oj dużo sie z tej dyskusji dowiedziałam, mus poprawić cięcie hortensji. Buziaki zostawiam


Jak widać różne szkoły są cięcia hortek Monik Chyba trzeba ekperymentować aby dojść do swojego najlepszego sposobu.

Pozdrawiam wiosennie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Wendy79 21:43, 07 kwi 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Z dyskusji wynika jedna dobra dla mnie rzecz: jest szansa, że nie zrobiłam swoim anabelkom krzywdy króciutkim przycięciem
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
nawigatorka 21:51, 07 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Limki mają u Ciebie w sezzonie 2,5 m??? Wow!

Owocowy na ścianie to był pierwszy plan na tą ścianę. Niestety pojawił się problem w nieczasowości eMa a czy ja sama dam radę zainstalować te wszystkie linki??
Navi, Ty masz przecież owocowe Dużo chorują?? Często stosujesz opryski?
nie pryskam owocowych raczej ale traktuje je raczej jak drzewa ozdobne. Owoce to dodatkowy atut. Do drzewa potrzebujesz tylko dwa zabetonowane profile i stalowe linki na nich rozciągnięte. Dacie rade
Limki maja z 1,7 M u mnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kwartet 22:24, 07 kwi 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Na ścianie co prawda ceglanej mam posadzaone jabłonie i grusze.Sadzone są co 60cm, pochylone pod kątem 45(kordon) .Mocowania jeszcze nie mają ale widzę że cierpliwie zaczekają na wykonawcę(syn się zobowiązał,czekam znacznie mniej cierpliwie). Pierwsze jabłko zjedzone w zeszłym roku,a to był ich pierwszy zezon,niczym nie pryskam.
Nie wiem jak ty dajesz radę z nadgarstkiem i ścięgnami przy tej ilości traw.
Stolik wielce udany.
polinka 13:28, 08 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wendy79 napisał(a)
Z dyskusji wynika jedna dobra dla mnie rzecz: jest szansa, że nie zrobiłam swoim anabelkom krzywdy króciutkim przycięciem


Justyna pisze, ze swoje też tak tnie więc będzie dobrze Aguś

Buziaki niedzielne
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies