Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 13:28, 08 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
nie pryskam owocowych raczej ale traktuje je raczej jak drzewa ozdobne. Owoce to dodatkowy atut. Do drzewa potrzebujesz tylko dwa zabetonowane profile i stalowe linki na nich rozciągnięte. Dacie rade
Limki maja z 1,7 M u mnie


Jak mówisz, że dam radę to decyzja podjęta
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:31, 08 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
kwartet napisał(a)
Na ścianie co prawda ceglanej mam posadzaone jabłonie i grusze.Sadzone są co 60cm, pochylone pod kątem 45(kordon) .Mocowania jeszcze nie mają ale widzę że cierpliwie zaczekają na wykonawcę(syn się zobowiązał,czekam znacznie mniej cierpliwie). Pierwsze jabłko zjedzone w zeszłym roku,a to był ich pierwszy zezon,niczym nie pryskam.
Nie wiem jak ty dajesz radę z nadgarstkiem i ścięgnami przy tej ilości traw.
Stolik wielce udany.


Aniu, pokażesz jakieś zdjęcia?
Dzisiaj na spokojnie oglądałam tą moją ścianę betonową i ewidentnie pasuje tam takie drzewko. Decyzja podjęta
Czy na takie rozpięte drzew o można wybrać każde owocowe czy tylko jabłonie i grusze? Śliwka lub brzoskwitnia też się nadaje?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:35, 08 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Stoliczek co myślicie? Pasuje?
Zastanawiam się jeszcze nad dopasowaniem plastra dębowego na blat...teraz jest tylko mała podkładka drewniana pod doniczke ale chyba taki większy byłby lepszy...



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kasia_CS 13:44, 08 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
OO stoliczek wygląda rewelacyjnie!! Spisałaś się Faktycznie fajnie by wyglądał taki plaster drewna
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
beata_m 13:56, 08 kwi 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
stoliczek wygląda bombowo! Mnie tak szczerze nawet bez blacika się podoba

P.S. Polinko czy to już czas że mogłabym cisy przyciąć gałązka po gałązce??? żeby się ładnie rozrastały???
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Monia81 14:25, 08 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Stoliczek pięknie się wpasował super to wyszło, z plasterkiem drewna czy bez wygląda piknie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Elinka 14:41, 08 kwi 2018

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Stolik super ja jestem za drewńianym blatem... Mnie sie te swieczniki tez strasznie podobaja juz kiedys mialam zapytac ty je gdzies kupilas czy sami moze robiliscie, chetnie bym takie przygarnela.
____________________
elinkowy-ogrod
anbu 14:44, 08 kwi 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Stolik fajny
Może być plaster drewna, który na pewno ociepli otoczenie
Jak już ma być tak mega nowocześnie to może też być szkło lub stal nierdzewna Tylko jak to zamontować?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Magleska 15:13, 08 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
stolik pasuje idealnie jak dla mnie bez blatu lepszy

ciekawa jestem tego drzewa owocowego przy murze-przeczytałam całą dyskusje ,ale nic mądrego do dodania nie miałam ,więc siedziałam cicho
Miłego popołudnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
polinka 15:42, 08 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasia_CS napisał(a)
OO stoliczek wygląda rewelacyjnie!! Spisałaś się Faktycznie fajnie by wyglądał taki plaster drewna


Dziękuję Kasiu Nieskromnie powiem, że jestem dumna ze swojego stoliczka A drewienko dojdzie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies