Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 12:20, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Joann napisał(a)
Czytam od początku i postanowiłam się ujawnić, bo podglądać w ukryciu jakoś nie wypada Podoba mi się, że u Ciebie w wątku jest tak dużo ważnych informacji dotyczących ogrodnictwa! Nie bałaś się pokazać brzydkich stron swojego ogrodu. U Ciebie widać cały proces tworzenia. Jesteś moją inspiracją. Pozdrawiam i gratuluję pięknego ogrodu!


Cześc Joasiu
Miło mi Cię powitać w moich ogrodach. Fajnie, że lubisz i cenisz porady ogrodnicze Większość informacji jaka jest zawarta na moim wątku, to porady jakie uzyskałam od Toszki i Mazana, których serdecznie pozdrawiam!
Reszta to wyniki różnych eksperymentów, które lubię przeprowadzać na moich trawach
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 12:28, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Martka napisał(a)
Polinka, witam się u Ciebie w wątku, masz piękny ogród zadbany, pełen porad. Zakładam rabatę z hortensjami przed świerkiem serbskim, który już rośnie, i zastanawiam się nad odpowiednią szerokością tej rabaty, żeby można było jeszcze podsadzić hortensje z przodu niskimi trawami. Czy mogłabyś mi napisać, w jakiej odległości masz hortensje od żywotników? Pozdrawiam




Cześć Martka
Witaj w moich skromnych progach

Moje rabatki są bardzo wąskie ze względu na ograniczone możliwości powierzchniowe. Od środka hortensji do pnia Smaragdów na pewno nie ma metra. Jak hortensje kwitną to dotykają Smaragdów i nie mam możliwości nawet tam wejścia. Co roku tnę bardzo mocno thuje aby w miarę je utrzymać w ryzach.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 12:38, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dzień dobry Kochani.

U mnie trochę się sytuacja skomplikowała...
W połowie stycznia miałam wypadek, gdzie poważnie się połamałam.
Była operacja, póżniej trochę komplikacji ale mam nadzieję, że powoli wychodzę na prostą. Do samodzielnego chodzenia jeszcze daleka droga ale już i tak jest radość, że coraz lepiej chodzę przy pomocy kul.
W ogrodach, mąż z bratem wycięli trawy i to na tyle z wiosennej pielęgnacji
Ogrody muszą w tym rokku same sobie poradzić.


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beta 12:51, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
o jej...Polinko...smutno...
dobrze, że pomału wracasz do zdrowia...
wiesz, że będzie coraz lepiej, tylko musisz być cierpliwa...

myślami jestem z Tobą....ściskam...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
eVka 12:53, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Polinko, zobaczyłam kule i aż mną wzdrygnęło na ich wspomnienie. Całe zeszłoroczne wakacje chodziłam o kulach przez wypadek ale już jest ok.
U Ciebie na pewno też w końcu będzie dobrze, trzymam mocno kciuki za szybką i owocną rehabilitację!!!
____________________
Kasya 12:55, 06 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41823
Oj... zdrówka życzę, trzymaj się kochana, ogrod da rade
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Dorii 13:23, 06 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Ogród może nie będzie wypieszczony ale sobie poradzi. A ty korzystaj z uroków posiadania ogrodu.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kawa 14:11, 06 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Poliś ja myslalam ze nogę nieszczęśliwie złamałaś a tu czytam wypadek!!1
strasznie to brzmi.
Zdrowia kochana i ściskam Cię mocno
ogrody dadza radę bo podstawy mają solidne


____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MiluniaB 14:30, 06 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Życzę zdrowia Paulinko
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
TAR 14:49, 06 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
o mamo, wspolczuje. no i szybkiego dochodzenia do zdrowia i sprawnosci zycze
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies