Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

mrokasia 15:28, 06 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Poli, zdrowia!!! O ogrody się nie martw, byle im wody w upały dać to dadzą radę. Ważne, żebyś Ty się nie przeciążyła przypadkiem!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 16:00, 06 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Oczekiwałam wieści ze świątecznej wyprawy w góry.A tu taki klops. Dobrze, że żyjesz. A kul wcześniej czy później się pozbędziesz.
Dbaj o siebie, bo my tu czekamy na każdy Twój wpis.
Ściskam gorąco i przesyłam cieplutkie myśli.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 16:37, 06 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Poli
mocno trzymam kciuki za powrót do formy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 17:19, 06 kwi 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Polinka, nie na takie kule czekamy tu na forum ale w życiu czasem pojawiają się też i takie... dzięki, że podzieliłaś się z nami tą osobistą wiadomością. Najważniejsze, że od stycznia zrobiłaś już tak wiele kroków do przodu, że masz wsparcie i w domu i tu, korzystaj i życzę, by ogród sprawił Ci wiele radości właśnie w czasie takim jak ten. Dużo ciepła posyłam!

Agi2006 18:18, 06 kwi 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Polinka właśnie doczytałam co się stało. Dołączam się więc do życzeń pozostałych forumowiczek. Zdroweczka życzę. Lezakuj, odpoczywaj i delektuj się ogrodem. Sloneczka życzę. I pochwal się od czasu do czasu Twoja bujną roślinnością. Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy powrót do formy.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 18:52, 06 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Cześć Kochana!

Macham i ja!
Widzisz, w tym roku pogoda taka kapryśna, że wcale nie jesteśmy do przodu z pracami w stosunku do Ciebie

A ogrody masz takie, że jak już chłopaki trawy pościnali, to od teraz w zasadzie bezobsługowo.
Nie martw się. Będzie niezmiennie piękny, a zwichrowane graby polubisz Ja tam ostatnio nawet wolę….
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Ewik 22:18, 06 kwi 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Ja swoje seslerie przycięłam jakos w styczniu ale nie tak.nixko i rosną ,za to ta wsadzona jesienią do donicy nie daje znaku życia. Pechowo trafiła na mróz zimą )
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
leon60 10:50, 07 kwi 2021


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Sciskam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
jagaaga 14:18, 23 kwi 2021

Dołączył: 10 kwi 2021
Posty: 1
Dzień dobry, oglądam te cisy i podziwiam. Mam pytanie, potrzebuję coś na żywopłot, marzą mi sie cisy ale chodzi o miejsce bardzo wietrzne i nasłonecznione. Tzn, część w słońcu a część w półcieniu ale bardziej chodzi o to czy w pełnym słońcu cisy daja radę? Działka nie jest duża, nie chce szaleć z róznymi gatunkami, chcialam sie zdecydować na jeden i bronie sie przez thujami ale nie moge znaleźć nic odpowiedniego. Jesli cisy dadzą radę z wiatrem to jaka konkretnie odmiana/gatunek? Chodzi o to, żeby ten wiatr przystopować, żeby na działce tak nie wiało. Bo jakis przeciąg tam panuje wieczny. Chyba, że możecie poradzić cos innego zimozielonego. Pozdrawiam
edit: dopiero teraz zerknęłam na ostatnia stronę (wcześniej oglądałam te z opisami cisów głównie) i pragnę dodać, że życzę dużo zdrowia.
Wiaan 11:59, 31 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5159
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Jeśli tutaj zaglądasz poradź proszę czy cis hoseri jest odpowiedni na takie kostki-prostopadłościany, max wysokie 70 cm, czy inny wybrać. U Ciebie widziałam go właśnie, ale masz też inne piękne cisy.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies