Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Margarete 15:45, 17 cze 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)
Witaj Gosiu w moim skromnym ogródeczku
Dziękuję za tyle podpowiedzi, będę spacerować po polecanych ogrodach

To ja też się dzisiaj nagadałam
Pozdrawiam cieplutko ze słonecznej Doliny Baryczy

p.s. A wczoraj się dowiedziałam, że szkoda pieniędzy i czasu na rośliny do ogrodu bo przyjdzie zima i tak nie widać. Poza tym tyle komarów jest latem, że i tak nie można siedzieć w ogrodzie.


Ja tez mam takich znajomych...malkontenci w kazdej sytuacji znajdą złe strony... cóz , wspólczuc tylko takim ludziom
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
polinka 15:53, 17 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
A jeszcze jak powiem, że uwielbiam pracować w ogrodzie to patrzą jak na wariata. Czas wolny najlepiej spędza się przed telewizorem a nie jeszcze się męczyć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Joaska 16:02, 17 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Kochani a niech sobie patrzą, nikt nam radości z kopania łopatą zabrać nie możę na mnie też patrzą jak na kopniętą jak co tydzień nowe doniczki rozsadzam cóż życie
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mathildis 17:12, 17 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
hmm. coś w tym jest drogie Panie
Co jakiś czas przyjeżdża do mnie parka dwudziestolatków i zachwala swoje lokum w bloku:
zimą - przyjeżdżasz i zawsze masz ciepło w domu, nie musisz odśnieżać itd.
latem - nie musisz zamiatać wjazdu, kosić trawnika, zajmować się ogrodem i tak dalej
........
tylko dziwne jest, że na kawkę, ciasteczko czy grila najchętniej przyjeżdżają do nas i sami oferują się by rozpalać palenisko (czego z kolei ja nie cierpię).
Ja osobiście gdybym nie musiała pracować, gotować i sprzątać całe dnie spędzałabym w ogrodzie - oczywiście nie tylko pracując

Lubię chłonąć przyrodę - obojętnie czy są to ptaszki, wiewiórki, iglaczki, buczki, jarzębinki czy obzidliwe robale - lubię podglądać naturę i żaden telewizor mi tego nie zastąpi.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
polinka 18:18, 17 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Joasiu i Aniu ciesze się, że nie jestem sama w tym ''dziwactwie'' i przeważnie mnie to nie rusza ale ostatnio jakiś masowy atak odczuwam na swoją ogrodową pasję i dlatego musiałam powiedzieć parę słów na ten temat
Za tydzień, dwa powstanie nowe ogrodzenie to skończą się różne komentarze i nikt już nie będzie przykrości robił. Nic na to nie poradzę, że wymarzyłam sobie ogród prosty, kwadratowy a na wsi większość ogrodów jest tworzona na zasadzie- tu coś wsadzę, tam przesadzę i jakoś to będzie
To jest mój ogród i my tu mamy być szczęśliwi!
Troszkę się wyżaliłam, mam nadzieję, że zrozumiecie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kondzio 18:29, 17 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
na szczęście każdy z nas ma różne gusty i dla tego jest kolorowo i pięknie a czasami nie ale każdy mam prawo robić co chce hi hi hi ale pamiętajcie nie można kogoś skreślać że lubi co innego zawsze można nie przychodzić
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
polinka 11:50, 18 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jak ja uwielbiam te Kondziowe hi hi hi
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 12:11, 18 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka, a może dziś odebrać roślinki i jutro bym przywiozła do Milicza rano? Czy chcesz jutro się przejechać i zobaczyć jeszcze powojniki?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 21:36, 18 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 22:43, 18 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
pojechałam i.......wpadłam znów jak śliwka w kompot
Przytargałam nieplanowane dwie hortensje......oprócz parzydeł i lawendy. Dopiero przyszłam z ogródka
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies