Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukochany ogród ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukochany ogród ;)

Mala_Mi 12:24, 14 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hejka, wpadłam z rewizytą.... za dużo nie masz wiec nawet pismo obrazkowe całe przeczytałam..

Witam miłośniczkę lilii... coś mamy wspólnego Też mam na ich punkcie hopla...

Królik wielki jak pies.. nie wiadomo kogo bardziej sie bać .. takiego samego ma Weronika z bajkowego...

Fuksja mnie rozłożyła na łopatki, ja kupiłam wiosną piękną i dużą.. i mi zmarniała.. nie wiem co jej jest.. jak je zimujesz???

Natomiast odpowiedź na Twoje pytanie

jak przezimować to cudo a mianowicie sundaville?


Ja mam 3 , dwie małe i jedną olbrzymkę... która przezimowała u mnie kilka zim... jako, żę nie mam gdzie zimować, to wynoszę do najzimniejszego pomieszczenia... trochę ją przycinam, bo inaczej by nie weszła prze drzwi do mieszkania.. chwilę jeszcze kwitnie i zaczyna gubić liście.. masakrycznie... Jak zgubi to mocniej przycinam.. i do najzimniejszego pomieszczenia, wtedy ograniczam podlewanie... co 2 tygodnie trochę jej chlapnę by zupełnie nie zaschła... Jak zaczyna puszczać pędy to trochę więcej podlewam... pędy bo za ciepło to puszcza mi szybko. Potem tną ją jeszcze raz...... bo za szybko mi sie budzi.. i jak już ciepło to wyrzucam na taras.... ale robię to dopiero po zimnej Zośce, ponieważ jest za ciężka by na przymrozki ja chować.. Niestety potrafi mi chorować wiec ją czasami jakimś na grzyba ratuję.. szczególnie po zimie.. ma po prostu za ciepło zimą i gubi sie w tym czy ma rosnąć czy spać...
A to na przywitanie, mój 2 metrowy potfffór


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:25, 14 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Klikam do obserwowanych ... jeszcze tu zajrzę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
dtjj 13:03, 14 lip 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
przenosze je tylko do domu w chłodne pomieszczenie ,wieszam je, wiosną dopiero przycinam suche końce i wynoszę na ogród, w tym roku młode pędy które wypuściła jeszcze w domu zginęly ale szybko wypuściła nowe zdrowe pędy już na ogrodzie, kwiaty mają piękne i duże, są nawożone od wiosny do końca lata, mam też taki nawóz na jesień
____________________
Daria-ukochany ogród
dtjj 13:09, 14 lip 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
____________________
Daria-ukochany ogród
yolka 19:04, 14 lip 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wpadam z rewizytą i pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Celina 21:24, 14 lip 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witam
Wasz ogród to działeczka typu ROD ?
Super ,że sprawia Wam radość obcowanie z przyrodą.
Ilością czekającej pracy sie nie martw. Powolutku ogarniecie i radość bedzie ogromna
Będę zagladać i kubicować
Lilie piękne.Pozdrawiam
____________________
Celina - Moje poletko
dtjj 22:29, 14 lip 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
nie to jest mały ogródek przydomowy
____________________
Daria-ukochany ogród
janina_zawada 07:57, 15 lip 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
Piękna fuksja , mam też kilka ale jeszcze małe ,duże drzewko mi padło tej zimy ,nie dało się jej odratować .. Pięknie pachną lilie i u mnie , różyczki też ładnie wyglądają ja swoje już przycięłam i wypuszczają nowe pąki .. Begonie mi się nie przechowały i w tym roku ich nie kupowałam .. a są śliczne .
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
dtjj 19:19, 24 lip 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
Słonecznie





a z upałów powstał pomysł na poidło dla ptaszków, robione ze starej misy
____________________
Daria-ukochany ogród
dtjj 19:12, 06 sie 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
____________________
Daria-ukochany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies