Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Basilikum 21:13, 01 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
chwalic nie przestane. Doczytalam calosc
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
m_gocha 22:23, 01 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Witaj Jola
Przeczytałam i obejrzałam cały Twój wątek i zachwyciłam się Twoim pięknym ogrodem Nasyciłam oczy soczystą zielenią. Piękna ta różnorodność roślin. Szczególnie zachwyciły mnie bujne hosty. Świetne są żwirowe, wijące się ścieżki. Super wyglądają również schody z drewnianych bali (chyba, że to podkłady kolejowe) wysypane żwirem. Będę zaglądać jeżeli pozwolisz
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 22:24, 01 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Zapomniałam zapytać: gdzie można dostać te kamienno-metalowe żurawie? Świetne!
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
sylwia_slomc... 22:34, 01 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
jolusia napisał(a)
Basilikum violka171 sylwia_slomczewska życzę przyjemnej lektury... adres bloga o moich pasjach wysłany w prywatnych wiadomościach

Pozdrawiam Jola

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:37, 01 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
dana1s napisał(a)


Joluniu tęskniłam za Twoim pięknym ogrodem i cieszę się ogromnie , że zmobilizowałam Cię swoim wpisem do aktywności na forum
Teraz mogę podglądać go na bieżąco i ładować akumulatory.
Może i mój kiedyś będzie równie piękny

Z blogiem jestem na bieżąco, Twoja twórczość mnie zachwyca. Jeszcze się do Ciebie zgłoszę, tylko muszę wybudować dom

A tak miałam napisać , że Wasze ogrody mają coś wspólnego gdyby je do siebie przykleić to stworzyły by całość jak dwie połówki jednego jabłka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolusia 08:06, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
dana1s napisał(a)


Joluniu tęskniłam za Twoim pięknym ogrodem i cieszę się ogromnie , że zmobilizowałam Cię swoim wpisem do aktywności na forum
Teraz mogę podglądać go na bieżąco i ładować akumulatory.
Może i mój kiedyś będzie równie piękny

Z blogiem jestem na bieżąco, Twoja twórczość mnie zachwyca. Jeszcze się do Ciebie zgłoszę, tylko muszę wybudować dom


dana1s Danusiu jesteś bardzo miła- dziękuję. Obie największe moje pasje wymagają zarówno wiele czasu jak i wiele cierpliwości ale "codziennie po godzince"... i jakoś daję radę ogarniać wszystko... Kocham to co robię.

A Twoje ogrody zarówno poprzedni jak i obecny są robione w/g mnie ręką mistrza... Wszystko starannie przemyślane i zaplanowane... a do tego jesteś bardzo systematyczna. Znam wiele ogrodów z sieci i Twój chociaż "w budowie" to już należy do najpiękniejszych...

Pozdrowionka

____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
violka171 08:08, 02 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
jolusia napisał(a)


violka171 Miło, że wpadłaś... witam serdecznie w moich progach...
Prawda jest taka, że ogrom pracy wykonanej, że wszystko trwa latami, bo pracujemy sami, a "PROJEKTANTKA" ze mnie taka, że narysowałam "sieć" moich oczek wodnych tam gdzie było mokradło, jakąś altankę i mostki i tego się trzymaliśmy. Reszta przez wszystkie te lata wielokrotnie przesadzana, bo zmieniałam koncepcje, wymieniam roślinki, to coś wymarzło albo zwyczajnie padło. Wciąż nie wszystko jest zrobione...

Pozdrawiam Jola

tymbardziej wielki szacunek
dziekuję za link
dziś deszczowo to będę mieć lekturkę
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
jolusia 08:11, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Basilikum napisał(a)
chwalic nie przestane. Doczytalam calosc


Basilikum Izuniu bardzo Ci dziękuję... akumulatorki ładują się czytając takie komentarze...a pracy w ogrodzie wiele więc świeża energia przyda się bardzo...

Pozdrawionka i uściski...
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 08:32, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
m_gocha napisał(a)
Zapomniałam zapytać: gdzie można dostać te kamienno-metalowe żurawie? Świetne!


m_gocha napisał(a)
Witaj Jola
Przeczytałam i obejrzałam cały Twój wątek i zachwyciłam się Twoim pięknym ogrodem Nasyciłam oczy soczystą zielenią. Piękna ta różnorodność roślin. Szczególnie zachwyciły mnie bujne hosty. Świetne są żwirowe, wijące się ścieżki. Super wyglądają również schody z drewnianych bali (chyba, że to podkłady kolejowe) wysypane żwirem. Będę zaglądać jeżeli pozwolisz


m_gocha Bardzo dziękuję odwiedziny w moim ogrodzie i budujący wpis.

Zacznę od kamiennych żurawi- one są kupione chyba z 10 lat temu na giełdzie u miejscowego rzemieślnika. Kilka razy już zaglądałam do niego ale zmienił swój asortyment i robi rzeczy bardzo obficie zdobione i złocone...

Z tą różnorodnością roślin w moim ogrodzie właśnie "walczę"... Wolę spokojne kolory i rośliny powtarzające się w szpalerach. A ten "misz masz" roślinny i w kolorach to efekt mojego zbieractwa przez lata. Sadziłam wszystko co wpadało w moje łapki. I to co dało radę przetrwać - jest. Ale stopniowo to zmieniam i stawiam głównie na hosty, hortensje, żurawki, rozchodniki...
Żwirowe ścieżki i schody z podkładów kolejowych podsypane żwirkiem sprawdzają się u nas dobrze.

Pozdrawiam. I oczywiście zapraszam do kolejnych odwiedzin...
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 08:41, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
sylwia_slomczewska napisał(a)

A tak miałam napisać , że Wasze ogrody mają coś wspólnego gdyby je do siebie przykleić to stworzyły by całość jak dwie połówki jednego jabłka


sylwia_slomczewska ....achacha... dana1s Danusiu czy Ty to czytałaś...

Cieszę się, że tak jest to odbierane... porównanie do cudnych miejsc w ogrodzie Dany to dla mnie zaszczyt- od lat uwielbiam jej ogrodowy kunszt

Pozdrowionka z serdecznymi uściskami...
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies