Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

jolusia 20:35, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
i jeśli się nie znudziło to jeszcze kilka ujęć z hostami w roli głównej...



Pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 20:42, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Basilikum napisał(a)
... Troche udalo mi sie porobic i porzadki tez byly...


Izuniu to jesteś szczęściarą...mnie nie udało się dzisiaj nic zrobić w ogrodzie...a miałam takie ambitne plany...

Lecę do Ciebie oglądać fotki...

Pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Basilikum 20:55, 02 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
alez piekne toje hosty
ja dzieki Irence i Pszczolce tez mam w sumie to byla piersza ich zima u mnie i wlasnie cos powylazilo pod klonikiem to chyba one
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Dorota123 20:55, 02 mar 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Twój ogród ma styl, raczej nie zmieniaj go radykalnie. Ogród to przecież kolory, jeśli go bardzo ujednolicisz nie będzie już taki oryginalny. Twoją wizytówką są wspaniałe, ogromne hosty o przeróżnym zabarwieniu liści. Wszystko wygląda naturalnie jakby od niechcenia tam sobie urosło, a przecież to wielka sztuka tak właśnie posadzić rośliny.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
jolusia 09:40, 04 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Basilikum napisał(a)
alez piekne toje hosty
ja dzieki Irence i Pszczolce tez mam w sumie to byla piersza ich zima u mnie i wlasnie cos powylazilo pod klonikiem to chyba one


...hosty u mnie rosną bezproblemowo... w planach kolejne zakupy z grupy olbrzymich, i dużych, bo chyba takie najładniej się u mnie prezentują...

Jedyne co to nie bardzo lubię kiedy kwitną. Liczne kwiaty przy takiej dużej ilości wprowadzają "bałagan" i chaos w ogrodzie. I już od jakiegoś czasu usuwam kwiaty zanim mocno wyrosną w górę.

Dla porównania pokażę mniej więcej to samo miejsce z kwiatami i bez...




pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
violka171 09:46, 04 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Basilikum napisał(a)
alez piekne toje hosty
ja dzieki Irence i Pszczolce tez mam w sumie to byla piersza ich zima u mnie i wlasnie cos powylazilo pod klonikiem to chyba one

u mnie tez rosna bezproblemowo,w sezonie dołozyłam białe-cudnie pachną,zobaczymy czy odbiją
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
jolusia 10:10, 04 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Dorota123 napisał(a)
Twój ogród ma styl, raczej nie zmieniaj go radykalnie. Ogród to przecież kolory, jeśli go bardzo ujednolicisz nie będzie już taki oryginalny. Twoją wizytówką są wspaniałe, ogromne hosty o przeróżnym zabarwieniu liści. Wszystko wygląda naturalnie jakby od niechcenia tam sobie urosło, a przecież to wielka sztuka tak właśnie posadzić rośliny.


Dorotko miłe jest to co piszesz. Myślę, że kiedy uporządkuję troszeczkę kolory to ogród nie straci swojego stylu jedynie zyska na wyglądzie. Na zdjęciach wygląda to troszeczkę inaczej... Fotki pokazują jedynie ułamek i pojedyncze aranżacje roślinne. W perspektywie całości ogrodu wiele kwitnących kwiatów w różnych kolorach sprawia wrażenie sporego nieładu i bałaganu... drażnią oczy...

Pozdrawiam Jola

____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 10:12, 04 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
violka171 napisał(a)

u mnie tez rosna bezproblemowo,w sezonie dołozyłam białe-cudnie pachną,zobaczymy czy odbiją


violka171 ... białe... te o białych liściach...? ...

____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
violka171 10:16, 04 mar 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
jolusia napisał(a)


violka171 ... białe... te o białych liściach...? ...


Nie Jola,liście nieco jasniejsze a białe kwiaty
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
11:33, 04 mar 2017
Jola i właśnie za to kocham Twój ogród,że jest taki jaki jest Takie ogrody są bliskie memu sercu.
Ale masz rację.Zdjęcia to fragmenty rabat.
Tylko właściciel ogrodu widzi całość i to we wszystkich porach roku i wie co pasuje a co zgrzyta.
My mieliśmy kilka lat temu dużą metamorfozę jednej rabaty ale było to spowodowane zlikwidowaniem długoletnich cyprysików,które zmarniały.
Rabaty też uspakajałam
Hosty uwielbiam tak samo jak Ty.Twoje niesamowite okazy.A jak u Ciebie ze ślimakami?
Moje są podgryzane
Czekam na więcej odsłon Grzebyczkowego z codzienną godzinką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies