Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

jolusia 08:46, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
violka171 napisał(a)

tymbardziej wielki szacunek
dziekuję za link
dziś deszczowo to będę mieć lekturkę


violka171 U nas od rana świeci pięknie słoneczko... ale za to wiatr urywa głowę...
Dziękuję jeszcze raz i zapraszam...
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Basilikum 09:27, 02 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
a ja sie wyszykowalam do ogrodu i zaczelo lac. No coz pojde pozniej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
m_gocha 10:35, 02 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
jolusia napisał(a)


Żwirowe ścieżki i schody z podkładów kolejowych podsypane żwirkiem sprawdzają się u nas dobrze.

Joluś! Zastanawiam się czy te podkłady wydzielają jakiś zapach?
Gdzie można kupić takie podkłady? Mam skarpę i może fajnie by wyglądało podtrzymanie jej takimi podkładami
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jolusia 17:33, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
m_gocha To wszystko zależy chyba od podkładów... kupowałam kilka razy... Najlepsze to te stare, które straciły już swoją "moc"
Jedne są suchutkie i nie wydzielają zapachu ale trafiły się też mocno nasączone, które śmierdzą zwłaszcza w upalne dni... Ja kupowałam przez internet.
Pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 18:23, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Basilikum napisał(a)
a ja sie wyszykowalam do ogrodu i zaczelo lac. No coz pojde pozniej


Basilikum U nas rano śliczne słoneczko, a później wiatrzysko, grzmoty i zadymka gradowa...

Świata nie było widać... w ogrodzie w ciągu chwili zrobiło się siwo...



Trwało to kilkanaście minut. A w okolicy powalone drzewa i zerwane dachy... Kilka minut później piękne słoneczko... ogród odzyskał kolory...



...a na niebie pojawiła się tęcza...



To, że zadymka i kurzawa to się zgodzę - jest jeszcze zima... ale nie pamiętam, żeby o tej porze roku była prawdziwa burza z grzmotami i tęcza...

Pozdrawiam Jola



____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
dana1s 18:50, 02 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
jolusia napisał(a)


sylwia_slomczewska ....achacha... dana1s Danusiu czy Ty to czytałaś...

Cieszę się, że tak jest to odbierane... porównanie do cudnych miejsc w ogrodzie Dany to dla mnie zaszczyt- od lat uwielbiam jej ogrodowy kunszt

Pozdrowionka z serdecznymi uściskami...


Joluniu bardzo mi miło, że Ktoś porównał mój ogród do Twojego raju.
To dla mnie wielkie wyróżnienie!
Kochana cieszę się , że podoba Ci się to jak organizuję mój świat.
U mnie daleka droga, nie dość że choć trochę chcę wykończyć ogródek to jeszcze muszę wybudować nowy dom. Tego drugiego boję się najbardziej...
Od ponad roku siedzę nad projektem i już prawie jest dopracowany i przemyślany. Teraz kiedy mam czas chcę wszystko zaplanować, a potem tylko wybudować
Buziaki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Dorota123 19:44, 02 mar 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bardzo ucieszyłam się, że wróciłaś. Żal było by trzymać w tajemnicy taki piękny ogród. Uwielbiam taki busz w ogródku, hosty masz prześliczne, rabatki bardzo ładnie skomponowane. Ogród piękny o każdej porze roku. Na pewno masz jeszcze jakieś fotki z ubiegłego sezonu, wklejaj chętnie pocieszymy jeszcze oczy tak pięknym ogrodem.
Też poproszę o adres do Twoich twórczych prac. Też jestem z tych co ciągle coś tworzą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
jolusia 20:09, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
dana1s napisał(a)


Joluniu bardzo mi miło, że Ktoś porównał mój ogród do Twojego raju.
To dla mnie wielkie wyróżnienie!
Kochana cieszę się , że podoba Ci się to jak organizuję mój świat.
U mnie daleka droga, nie dość że choć trochę chcę wykończyć ogródek to jeszcze muszę wybudować nowy dom. Tego drugiego boję się najbardziej...
Od ponad roku siedzę nad projektem i już prawie jest dopracowany i przemyślany. Teraz kiedy mam czas chcę wszystko zaplanować, a potem tylko wybudować
Buziaki


Danusiu... podglądałam Twoje projekty, plany i marzenia tu i tam... i chociaż nie Wiesz, że tam zaglądałam, bo czyniłam to w milczeniu to Wiem o czym mówisz. Też budowaliśmy dom i ogród od podstaw... Trzymam kciuki za powodzenie w każdej z tych spraw.

Pozdrowionka

____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Basilikum 20:27, 02 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ojej ale zadym(k)e mialas. U nas tylko wialo. Deszcz byl rano. W noy chyba tez, bo mokro bardzo w ogrodzie bylo. Troche udalo mi sie porobic i porzadki tez byly
A na zakonczenie dla bylam na zakupach w muzeum fotki u mnie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
jolusia 20:35, 02 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Dorota123 napisał(a)
Bardzo ucieszyłam się, że wróciłaś. Żal było by trzymać w tajemnicy taki piękny ogród. Uwielbiam taki busz w ogródku, hosty masz prześliczne, rabatki bardzo ładnie skomponowane. Ogród piękny o każdej porze roku. Na pewno masz jeszcze jakieś fotki z ubiegłego sezonu, wklejaj chętnie pocieszymy jeszcze oczy tak pięknym ogrodem.
Też poproszę o adres do Twoich twórczych prac. Też jestem z tych co ciągle coś tworzą.


Dorotko miło, że mnie odwiedziłaś... hosty moje ulubione, busz też zawsze chciałam mieć... ale teraz po latach chcę uporządkowanego ogrodu. Drażnią mnie kolory w ogrodzie, dużo bym już wywaliła ale tak się nie da. Jak przez lata zbiera się wszystko to teraz przez lata będę porządkowała ale dam radę ..."codziennie po godzince"...

Specjalnie dla ciebie kilka ujęć moich ulubionych host...


____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies