Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

sylwia_slomc... 21:17, 05 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
jolusia napisał(a)


...hosty u mnie rosną bezproblemowo... w planach kolejne zakupy z grupy olbrzymich, i dużych, bo chyba takie najładniej się u mnie prezentują...

Jedyne co to nie bardzo lubię kiedy kwitną. Liczne kwiaty przy takiej dużej ilości wprowadzają "bałagan" i chaos w ogrodzie. I już od jakiegoś czasu usuwam kwiaty zanim mocno wyrosną w górę.

Dla porównania pokażę mniej więcej to samo miejsce z kwiatami i bez...




pozdrawiam

Ja uwielbiam wszystko co kwitnie więc i hosty z kwiatami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:18, 05 mar 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
jolusia napisał(a)


Dorotko miłe jest to co piszesz. Myślę, że kiedy uporządkuję troszeczkę kolory to ogród nie straci swojego stylu jedynie zyska na wyglądzie. Na zdjęciach wygląda to troszeczkę inaczej... Fotki pokazują jedynie ułamek i pojedyncze aranżacje roślinne. W perspektywie całości ogrodu wiele kwitnących kwiatów w różnych kolorach sprawia wrażenie sporego nieładu i bałaganu... drażnią oczy...

Pozdrawiam Jola


Oj to u mnie Ci się nie spodoba bo mam same miksy kolorystyczne.....kocham kolory
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
m_gocha 22:23, 05 mar 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Ja też nie pozwalam za długo kwitnąć hostom. Dokładnie tak jak Ty Joluś twierdzę, że wprowadzają chaos w ogrodzie
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Gardener27 20:07, 07 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Jolu
Przyszedłem z rewizytą i przyznam się bez bicia że utonąłem w tym raju jaki stworzyłaś. Bardzo ciekawy układ ogrodu z pięknymi nasadzeniami. Czapki z głów za osiągnięty efekt.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Basilikum 16:52, 13 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
jak tam prace ogrdowe?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
jolusia 17:52, 14 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Basilikum , dana1s , violka171 Witam Was kochaniutkie... i ja uwielbiam krokusy, zwłaszcza, że przebijają się jako pierwsze przez ten wiosenny bałaganik... Nie mam ich zbyt wiele ale pomalutku gromadzę i dokupuję wiosennych cebulek. Miałam plana, żeby pod wszystkimi hostami rosły wiosenne cebulowe...może kiedyś się uda...

Pozdrawiam Was gorąco...





____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 17:58, 14 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja uwielbiam wszystko co kwitnie więc i hosty z kwiatami


Sylwio witaj - to nie jest tak , że ja nie lubię kwitnących... Ja też je uwielbiam ale ogromna ilość host i ich różnorodne wysokie kwiaty w moim ogrodzie "gór, dolin i oczek" to istny chaos...

sylwia_slomczewska napisał(a)

Oj to u mnie Ci się nie spodoba bo mam same miksy kolorystyczne.....kocham kolory


Jak popatrzysz na moje fotki sprzed lat też mam duży miks kolorów... jednak gusta się zmieniają... bo kobieta zmienną jest. Lubię mocne kolory ale w innych ogrodach...w moim staram się teraz "przygasić " barwy...

Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 18:00, 14 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
m_gocha napisał(a)
Ja też nie pozwalam za długo kwitnąć hostom. Dokładnie tak jak Ty Joluś twierdzę, że wprowadzają chaos w ogrodzie


Gosiu fajnie, że mnie rozumiesz...Pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 18:02, 14 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Gardener27 napisał(a)
Witaj Jolu
Przyszedłem z rewizytą i przyznam się bez bicia że utonąłem w tym raju jaki stworzyłaś. Bardzo ciekawy układ ogrodu z pięknymi nasadzeniami. Czapki z głów za osiągnięty efekt.


Bardzo dziękuję za odwiedziny i miły wpis... Pozdrawiam i zapraszam ponownie
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 18:09, 14 mar 2017


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Basilikum napisał(a)
jak tam prace ogrdowe?


...nie ma czym się chwalić... dzisiejszy obrazek z mojego ogrodu i czarna rozpacz... kilkadziesiąt metrów nowej rabatki z ubiegłego roku w dziurach i tunelach jak ser szwajcarski... Ziemia zapada się pod stopami...

Płakać się chce...





Zeżarte wszystko... stare kilkuletnie hortki, nowe trawy, żurawki... a nawet stary bez...







Znacie dobry sposób na nornice... Poratujecie...

Pozdrawiam Jola




____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies