Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Madzenka 09:39, 13 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wsadż do donicy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:40, 13 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Marzenko nad czymś podobnym myślałem, dzisiaj spróbuje bo nic nie trace a moge tylko zyskać, a z tego okazu, który mam myśle, że z 3 4 kulki da się zrobić.
Taki wielokulkowy bardzo mnie przkonuje dziękuje za inspiracje.


Ja dwa takie hoduję od kilku lat za rok bedzie premiera na forum
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 09:43, 13 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Taką dużą donice musiałbym zrobić ale to też jest wykonalne, ale niech z 2 latka sobie porośnie w warzywniku na uboczu później się pomyśli.
Tak jak piszesz po dwóch latach ostrego cięcia powinny się mocno zagęścić.

Edit
Ja też 'w ukryciu' hoduje kilkanaście bukszapnów
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 14:14, 13 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Łukasz zakupy super Pod Twoją opieką buksy za dwa lata będą jak z inspiracji Właśnie wyszło słońce idę w ogród
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 15:24, 13 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukaszek to ja będę kibicować Twoim buksikom, a Ty mojej brzózce, ok? Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
marta_d 16:40, 13 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
no no no.. kolega widzę poszalał
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Urszulla 18:05, 13 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
Łukasz przeróbka wyszła nieźle, a tych cisów mogłeś ze 3 wsadzić obok siebie ale i tak fajnie przestrzennie wyszło...trawa urośnie i za rok będzie tworzyła plamę
a bukszpany masz całkiem niezłe z wizją Madżenki na przyszłość
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Viola 20:13, 13 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Luki napisał(a)
Taką dużą donice musiałbym zrobić ale to też jest wykonalne, ale niech z 2 latka sobie porośnie w warzywniku na uboczu później się pomyśli.
Tak jak piszesz po dwóch latach ostrego cięcia powinny się mocno zagęścić.

Edit
Ja też 'w ukryciu' hoduje kilkanaście bukszapnów


Ja też hoduję - tylko, że moje mają 3 cm wysokości, ha, ha. Rosną w moim "przechowalniku", który mój M. nazywa "wykończalnikiem"
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Luki 20:25, 13 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Malgosiu mnie dzisiaj deszcz na chwilke wygonił, ale tylko postraszyło i pracowałem do wieczora... przy okazji wpadłem, a dokładnie to nie ja wpadłęm na pomysł kolejnej rewolucji ale o tym później pomoc będzie pilnie potrzebna
No a jednego buksika tak dzisiaj opitoliłem że sam się wystraszyłem... zostało pare łysych kijów. Jak się przyjmą to na jaki kolwiek efekt 2 latka będzie trzeba poczekać

Kasiu to kibicujemy nawzajem z jedną różnicą, że mnie specjalnie na tych buksikch nie zależy będą to będą

Marto aż za bardzo... pójde z torbami w tym roku

Ula gdybym miał 3 cisy to bym wsadził pisałem, że on z odzysku, a takiej wielkości krzewy u mnie to ok 2 stówki... ten przesadzony rósł u mnie 8 lat.
Na efekt będzie trzeba poczekać, ale na chwile obecną jestem zadowolony, a krzewy dostały więcej miejsca co było najważniejszym celem przeróbki
Co wyjdzie z buksików... czas pokaże.

Violu moje mają tak od 15-25cm i są to mini kulki i stożki, ale z czasem urosną przecież, a nie są mi teraz potrzebne do niczego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nicol21 20:27, 13 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Nadrobilam glownie pismo obrazkowe-ladnie, kolorowo i wesolo!
A jak dzialania u siostry? Cos w tym roku zaczniesz?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies