Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Lawenda - Lavandula

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawenda - Lavandula

zaga 09:49, 19 cze 2012


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Nie dziwię się marzenko, że dobrze u Ciebie zimuje. Ten mur jak kaloryfer,ogrzewa ją.
____________________
Agata - Ogród Zagi
ocia79 10:07, 19 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
marzena napisał(a)
moja lawenda świetnie sobie przezimowała, bez przykrycia - rośnie sobie pod takim murkiem od strony zachodniej...


i kilka jej fotek z tego miejsca - to jedna z moich ulubionych roslin





Pięknie!
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
ocia79 10:09, 19 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
zaga napisał(a)

Pojechalam dzis po lawende i nie dostalam.Byla tylko ta odmiana francuzka.

Ok posadze rzadziej jak juz kupie.

Agata !Jaki masz fajny ogrod, czemu nie masz wlasnego watku?



Jakoś Asiu nie mogę się zebrać mimo, że czytam namiętnie to forum już od ponad półtora roku


Agata raz się zbierzesz do napisania pierwszego postu , a póżniej to już z górki wciąga i to baaardzo.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
hanka_andrus 12:32, 19 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i goście będą zaglądać! Niektórzy po cichu,jak ty,a niektórzy ......od razu żywiołowo i z przytupem! Zakładaj swój watek,co będziesz jak bezdomna schronienia szukać!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zaga 17:58, 19 cze 2012


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
, , . Bezdomna .Hanuś bardzo lubię po cichutku zaglądać, czytać, w ogóle to moje ulubione forum, które wszystkim znajomym polecam, bo fajni tu ludzie. Wy to dziewczyny umiecie mobilizować. Poczekam chwilę do wakacji, bo teraz świadectwa piszę i piszę....:
____________________
Agata - Ogród Zagi
Madzenka 18:29, 19 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
zaga napisał(a)
, , . Bezdomna .Hanuś bardzo lubię po cichutku zaglądać, czytać, w ogóle to moje ulubione forum, które wszystkim znajomym polecam, bo fajni tu ludzie. Wy to dziewczyny umiecie mobilizować. Poczekam chwilę do wakacji, bo teraz świadectwa piszę i piszę....:


Zaga Wrocławianka i wątku nie posiada!!! Przyjedź na nasze spotkanie w najbliższą niedzielę!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zaga 10:06, 20 cze 2012


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
No nie!!! Właśnie o tym myślałam. Przez dłuższy czas wypatrywałam jakiegoś spotkania w pobliżu , a jak jest, to ja nie mogę się wyrwać. Tak się u nas jakoś ostatnio porobiło, że nie mogę zostawić ( no powiem .....męża) Ale najważniejsze, że jest . Bawcie się dobrze i w sobotę i w niedzielę
____________________
Agata - Ogród Zagi
zaga 14:03, 23 cze 2012


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Tak dziwnie napisałam...ze względu na stan zdrowia nie mogę zostawić męża. Ale macie piękną pogodę na tych spotkaniach, super
____________________
Agata - Ogród Zagi
MarekW 19:47, 23 cze 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Czy ma ktoś lawendę blado różową? bo moja właśnie taka i jakoś tak słabiej pachnie. Nie mam jeszcze zdjęć ale może ktoś podzieli się doświadczeniami.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
MarekW 19:53, 23 cze 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
To chyba Lavendula angustifolia Rosea
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies