Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 23:53, 29 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
nadal wieczorem po pracy poprawiałam rabatę II, dokonczyłam układać obrzeża z kostki, wyplewiłam po zdjęciu włókniny i prawie skończyłam sypać korą - prawie, bo kory mi zabrakło

ale wygląda już całkiem porządnie i każdego dnia coraz bardziej zakochuję się w korze - jest cudowna












zostało mi już tak mało, aby dokończyć tę rabatę, na weekend muszę skonczyć, tak aby w niedzielny spacer po ogrodzie, który już staje się tradycją zachwycac się roslinami - spacerujemy sobie z mężem i dzieciaczkami i planujemy prace na przyszły rydzień - bardzo fajna tradycja nam powstała

Najważniejsza dzisiaj pochwała to ta od męża: że jest ze mnie dumny, że wyrzuciłam tę dziadowską szmatę i taki jest fajny efekt końcowy - miło mi było bardzo - łasa jestem na pochwały

mam nadzieję, że Wam również się podoba
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
grembosia 00:23, 30 sie 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Podoba, bardzo podoba. Bardzo pracowita z Ciebie kobeta.

Bardzo piękna tradycja rodzinna, pielęgnujcie ją, to bardzo budujące...
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
safikey 00:50, 30 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
dzięki Grembosia za miłę słówko...

dobrej nocy
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
polinka 07:23, 30 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pochwała od męża jak najbardziej zasadna Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
safikey 08:20, 30 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Polinka na dobre slowo od Ciebie zawsze mozna liczyc

Dziekuje

Dobrego, slonecznego dnia dla wszystkich
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
adom1206 09:20, 30 sie 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
I wzajemnie bo u mnie słonko cudo
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
safikey 09:55, 30 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
u nas na lubelszczyżnie właśnie zaczyna się chmurzyć, w prognozach miało padać więc czekamy bo jest masakrycznie sucho



ale pozdrawiam słonecznie
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
jambosana 23:15, 31 sie 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
safikey napisał(a)
Kwiatowy ogród mojej Mamy











poza tym rosną katalpy, świerki, jabłonie, leszczyny, wiekowe tuje, stare lipy - ach - wieś sielska, anielska



Potwierdzam, sielsko i anielsko. A my co ?, zaczynamy robić swe ogródki od sadzenia "paru iglaczków" (bo niewymagające), najlepiej z włókniną przykrytą żwirkiem, a potem... Potem patrzymy na kwitnące rabaty bylinowe i marzymy by mieć je u siebie... Ja już u siebie etap iglaczków mam za sobą, teraz etap bylin i traw... Ty też widzę rozwijasz się... Będzie pięknie! Z takim entuzjazmem inaczej być nie może.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
safikey 11:44, 01 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Dzięki Beatka za dobre slowo. Rzeczywiscie cos w tym jest- na poczatku byly same iglaki, potem stopniowo rozaneczniki, tawuly, berberysy, wrzosy - ostatnio odkrylam trawy, zurawki a w glowie mam jeszcze wiele pieknych rzeczy.

Gdyby tylko miec wiecej czasu

Pozdrawiam
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
11:44, 02 wrz 2013
Idziesz jak burza,pracowita kobitka jesteś
Ogród Twój pięknieje z dnia na dzień i jakie zadowolenie prawda ? My w tym roku kupiliśmy trawy i jak papucha mi się śmiała gdy dziś naliczyłam u rozplenic,że każda ma po 30 szt "pędzelków"
Niesamowicie to wszystko cieszy.Ja ogród zakładałam dawno temu,teraz przechodzi metamorfozę ale takie same emocje temu towarzyszą jak kiedyś a może teraz bardziej..
Miłego dnia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies