Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 14:36, 20 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Bożenko, Małgosiu - dzięki za dobre słowo...

oczywiście planów mam sporo więcej ale czasu na realizację ciągle brak - jak to przy dwójce małych dzieciaków, dużym domu i pracy zawodowej....
ale kto da radę jak nie ja ?



słonecznie pozdrawiam
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
14:39, 20 wrz 2013
Fajne to Twoje motto...kto da radę jak nie ja..
Nasze to..małą łyżeczką a stale...
Miłego dnia pracusiu
Gardenarium 15:01, 20 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sfikey, usunełaś szmatkę Jak wspaniale działasz. moje rady działają cuda
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
safikey 10:30, 21 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Danusiu, pochwała od Ciebie to dla mnie wielkie wyróznienie
i oczywiscie inspiracja do dalszych zmian, Dziękuję !!!!

Pozdrawiam
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 10:31, 21 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Anulka napisał(a)
Fajne to Twoje motto...kto da radę jak nie ja..
Nasze to..małą łyżeczką a stale...
Miłego dnia pracusiu


Anulka dziekuję !!!

Całuchy i uściski
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 13:03, 21 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
i mimo kiepskiej pogody udało sie coś popracowac w ogrodzie:

przesadziłam zgodnie z Waszą sugestią krzewuszkę w inne miejsce, przesadziłam rożanecznik bliżej środka a z tyłu posadziłam cyprysik, częściowo wysypałam juz korą,
trzmielinki zostana posadzone na obrzeże a tataraki zostana przesadzone wiosną w miejsce zacienione, podobnie jak żurawki przy wywietrzniku, ponieważ terz sa przypalane ostrym letnim słońcem, więc aby do wiosny


w to puste miejsce prawdopodonmie posadzę bordowy berberys, tujke Golden Tuffet przesadzę a tutaj wsadzę czerwona hortensję ogrodową - juz kupiona, kiedyś przysłoni ten wywietrznik?


w tym zakatku już chyba nic nie będę zmieniała



a tutaj pomiędzy dwie rabaty korowe przesadziłam krzewuszkę, która zaczęła się juz ładnie rozrastać, teraz kwitła ale tylko kilka kwiatów sie pokazało, mam nadzieje, że gdy rozwitnie w przyszłym roku na tle tujek będzie ja ślicznie widac...


jeszcze dzień pracy na tej rabacie i kolejne poprawki na niej dopiero wiosną




juz wkrótce będzie widac jej cały urok

z deszczowej Lubelszczyzny słonecznie pozdrawiam
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
14:17, 21 wrz 2013
Matko jak Ty lecisz z tą robotą Normalnie pali Ci się w rękach.Rabaty szybko się zapełniają,będzie cudnie jak rośliny rozrosną się,co ja piszę już jest cudnie
U nas w Wielkopolsce piękna pogoda,świeci słońce i jest cieplutko,oby jak najdłużej..
pa
safikey 16:38, 21 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Z powodu deszczu moje żurawki z utęsknieniem marzą o małej porcji słońca:






mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie słoneczny i poza pracami na rabatach, uda mi sie wykopać warzywa z warzywnika

udanego weekendu
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 10:58, 25 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
mieszkańcy więksi i mniejsi naszego ogrodu:











niektórzy mniam niektórzy brrr

a rabatka ciagle czeka na troszkę dobrej pogody

a tu deszczowo i mżawkowo
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
malgorzata_s... 12:09, 25 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Astry śliczne no i mieszkancy super.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies