Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

22:00, 20 sie 2013
Agnieszka_B napisał(a)



A ja nie wiem czy w tym roku mój cudny mur powstanie bo mąż wziął sie za to i dysk mu się w kręgosłupie przesunął , nie wiem dokładnie - ale cos z dyskiem. Zanim wydobrzeje będzie jesień

Witaj Agnieszko
Masz rację..ziemia pachnie i to jak..

Doczytałam,że mąż ma problem z kręgosłupem,mam nadzieję,że już lepiej.Współczuję,bo sama mam te problemy i wiem o tym,że trzeba się oszczędzać ale...jak tu oderwać się od ogrodu..
Limki masz cudne,bluszcz zachwycił mnie bardzo,cegła na pewno pięknie będzie wyglądać w ogrodzie a u kocimiętki na drugi rok nie ścinaj kwiatostanów,będziesz mieć ją wszędzie,bardzo łatwo się rozsiewa.
Spokojnej nocki
Slawko 22:18, 20 sie 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Agnieszka_B napisał(a)



Mąż jakoś dochodzi do siebie. Pojawia się nadzieja . Jeszcze dwa tysiące cegieł zostało nam do przywiezienia. One sa cudowne. Dopoki mąż nie wydobrzeje postaramy sę z synem zrobic to co możemy bez niego. Syn 14 letni sam zabetonował jeden ze słupków . Wiertłem wykopał ziemie. , wsadził słupek , wypoziomował , zabetonował . Jest to słupek imienia Kacpra. Pomalujemy też bramę , furtke , w przyszłym tygodniu zamówię deski w tartaku , maja być takie surowe, nierówne , nieoszlifowane i tylko zaolejowane. Musimy se jakoś radzić


To dobrze, skoro jest lepiej, to będzie dobrze, musi być! 2 tysiące? Sporo tego
Syn to naprawdę dzielny zuch... oczywiście zasłużenie musi nosić jego imię. Kurczę w tym wieku, to nie wiem czy bym odważył się na takie wyzwanie... w sumie dużo do stracenia nie było
Dzielnego masz zastępce, więc dacie radę Powodzenia więc
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
22:31, 20 sie 2013
Agnieszka_B napisał(a)



Mąż jakoś dochodzi do siebie. Pojawia się nadzieja . Jeszcze dwa tysiące cegieł zostało nam do przywiezienia. One sa cudowne. Dopoki mąż nie wydobrzeje postaramy sę z synem zrobic to co możemy bez niego. Syn 14 letni sam zabetonował jeden ze słupków . Wiertłem wykopał ziemie. , wsadził słupek , wypoziomował , zabetonował . Jest to słupek imienia Kacpra. Pomalujemy też bramę , furtke , w przyszłym tygodniu zamówię deski w tartaku , maja być takie surowe, nierówne , nieoszlifowane i tylko zaolejowane. Musimy se jakoś radzić

Nasze komentarze minęły się,w tym samym czasie pisałyśmy..
To dobrze,że mąż dochodzi do siebie,zdrowia życzę.Dacie radę,tym bardziej,że masz takiego pomocnika w postaci syna .
Agnieszka_B 22:34, 20 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Anulko i Sławko - Dziękuję za slowa otuchy
____________________
zapach-ziemi
22:36, 20 sie 2013
Spokojnej nocki
gierczusia 23:25, 20 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Zuch chłopak z Syna ... EMowi zdrówka życzę... A Ty pamiętaj ,że ogród może poczekać , zdrowie jest najważniejsze

Buziaki ... A cegieł .. Achhh .. Zazdrzaszczam po prostu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 23:26, 20 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agnieszka_B napisał(a)


Najgorsze jest to że tych notesów jest wiele , walają się po całej chałupie - juz nie wiem co gdzie zapisywałam. Zimą trzeba będzie porzadki zrobić.


Ja mam specjalny jeden " ogrodowiskowy " ... W czerwonej !!! oprawie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
martika 21:59, 21 sie 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj i dzieki za głos piekny bluszcz, super krzesełko przy wejsciu widziałam, horti i murek niezły sie szykuje, bede tu wpadac pozdrawiam
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Milka 12:51, 22 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne cegły!
a synuś zuch, aż wierzyć się nie chce, rośnie rewelacyjny pomocnik! M. zdrówka życzę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 12:52, 23 sie 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ta Twoja cegła jest cudna A z porządkami to tak bywa hihihi każdego lata mówie sobie wszystko uporządkuje zimą Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies