Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

Agnieszka_B 18:47, 02 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
irena_milek napisał(a)
Piękne wrzosowisko powstaje i ostróżka wyjątkowa, a hortensjami, tak jak ty, ciągle nie mogę się nacieszyć
pozdrawiam



Miło , że zajrzałaś

Hortensje odkrywam i nie mogę się nadziwić ich urokowi. A mialam tyle negatywnych , nieprawidlowych przekonań na ich temat- nawet nie wiem skad mi się wzieły , ale przez nie jestem stratna o 5 lat .
Mus nadrobić

Też pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
Milka 17:54, 04 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O rany, jakbyś o mnie pisała, a nie o sobie dzięki za Ogrodowisko, bo chyba horti u mnie nigdy, by nie było
ależ ziemia pachnie, zupełnie inaczej we wrześniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 20:15, 04 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Cudne wrzosowisko. O rany już jesień a dopiero co śnieg topniał i czekaliśmy na wiosnę.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gabrysia_ 20:21, 04 wrz 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Aga...ja w zeszłym roku miałam jedną hortensję Grandiflorę i jedną ogrodową...a teraz mam 5szt Limek,2szt Polar Bear i dokupiłam Grandiflorę
____________________
makkasia 21:40, 04 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
wrzosy i hortensje - uwielbiam jedne i drugie U Ciebie jak widać czują się świetnie
Pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
nieszka 21:40, 04 wrz 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witam, wpadłam z rewizytą. Wrzosowisko bardzo ładne, w przyszłym roku będzie rewelacyjnie wyglądało.
A bluszcz przed domem naprawdę robi wrażenie
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Loosiuu 14:32, 05 wrz 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Hej Trafiłem z wątku Szefowej. Moim zdaniem możesz go przesadzić trochę później to przy odpowiednio wykonanej operacji powinien się przyjąć. Jeśli musisz to zrobić teraz to warto byłoby go cieniować w słoneczne dni. Oczywiście obficie podlej po zabiegu. Przytnij go wiosną dopiero.

Poczytaj wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/524-przesadzanie-starszych-drzew
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 14:42, 05 wrz 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Pooglądałem watek i na początku napiszę, że Twój bluszcz jest bardzo ogrodowiskowy Przydałoby sie tylko go przyciąć.
Jeszcze prośba, wstawiaj zdjęcia z szerszej perspektywy, bardziej ogólne, nie tylko zbliżenia
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Agnieszka_B 15:51, 05 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Loosiuu napisał(a)
Hej Trafiłem z wątku Szefowej. Moim zdaniem możesz go przesadzić trochę później to przy odpowiednio wykonanej operacji powinien się przyjąć. Jeśli musisz to zrobić teraz to warto byłoby go cieniować w słoneczne dni. Oczywiście obficie podlej po zabiegu. Przytnij go wiosną dopiero.

Poczytaj wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/524-przesadzanie-starszych-drzew



No niestety , albo biore tego cisa od razu albo wcale- więc zaryzykuję. Dzięki za wskazówki - zastosuję na pewno. On nie będzie rósł w bardzo slonecznym miejscu - raczej połcienistym - ale i tak zwrocę uwagę na slońce i wodę . Poźniej wkleję jego zdjęcie.
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 15:56, 05 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Loosiuu napisał(a)
Pooglądałem watek i na początku napiszę, że Twój bluszcz jest bardzo ogrodowiskowy Przydałoby sie tylko go przyciąć.
Jeszcze prośba, wstawiaj zdjęcia z szerszej perspektywy, bardziej ogólne, nie tylko zbliżenia


Bluszcz tne zawsze na wiosnę . Ale on w tym roku dostał takiego przyspieszenia , że trzeba będzie go ze dwa razy , a może nawet w niektórych miejscach trzy razy na rok ciachać.

Co do zdjęć to niestety mam taką cyfrówkę nędzną , że zdjęcia szerszej perspektywy nie wychodzą za bardzo. My z mężem jesteśmy z takiej bajki że w dzisiejszych czasach robimy jeszcze zdjęcia aparatem tradycyjnym kliszowym. Ta cyfrówka to raczej zabawka naszego małolata.
Ale jest świtełko w tunelu - bo zaczynamy dojrzewac do czegoś badziej nowoczesnego

Dzieki i pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies