Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

gierczusia 14:00, 16 wrz 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nota bene w perovski teź się ostatnio zakochałam , ale z powodów podanych powyżej nadal nie mam jej u siebie ... Kilka takich krzoczkow zajęło by mi pól trawnika. ... Co nie zmienia faktu ,że jest pięknaaaaaaaa

EMusia ucałuj chociaż ,że tak żarliwie spełnia Żonine zachcianki .... Mógłby dobie z moim ręce podać , bo on taż kopał jak noga była " nieczynna "....

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 14:03, 16 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Byłam i podziwiałam a tulipan o który ptałaś, to Sapporo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
baraga1904 14:42, 16 wrz 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Agnieszka_B napisał(a)


Strach pomysleć do czego to dojdzie . Wyobrażam sobie , że zaczynam niedojadać, chodzić w łachmanach, o dziecku zapomne , do dentysty przestanę chodzic....... bo cała energia zyciowa pojdzie w temat ogrodu a może już tak jest ?

"diler " od bukszpanów to taki niepozorny pan w pobliskiej szkółce w okolicach Rybnika . Mam u niego znizki na towar to jakbyś reflektowała to na wiosnę na przykład zamówię ci troszke tego towaru



...proszę o namiary na tego dilera...oj się dzieje...do dilerki już doszło.... oczywiście na priv jeśli można...plizzzzz
Agnieszka_B 20:43, 16 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Kochani , dzis zamieszkał u mnie pewien jegomość . Całkiem przystojny, bardzo dorodny, o wzroscie 175 cm. Czuje , że to jest to i razem się zestarzejemy
Wklejam jego zdjęcia . Niestety nie oddają jego prawdziwego uroku ( aparat kiepsciutki i juz ciemno się robiło). Ponieważ nigdy nie był u fryzjera , to na wiosne czeka go ostre cięcie niesfornej fryzury - najpewniej w stożek.
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 20:45, 16 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 20:47, 16 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
____________________
zapach-ziemi
malgorzata_s... 20:48, 16 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Przystojniacha, życzę miłego wspólnego życia .Jak ma na imię?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agnieszka_B 20:49, 16 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
gierczusia napisał(a)
Pooglądałam wszystko ... Solidnie nadrobiłam plosię Pani .... Kompozycje w donicach są pzreśliczne .. Bo ja uwielbiam bluszcz ,... Gdybym jeszcze miała ciutek miejsca , to też bym Cię molestowała o namiar na chłopa od trawek w fantastycznej cenie....ale ponieważ placu już niet , to molestowanie Cię ominęło .... Nie wiem tylko , czy się cieszysz , czyś zawiedziona z tego powodu



Ela, przecież z lustrem to miejsca ci przybylo w ogrodzie - więc molestuj i sadz !
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 20:53, 16 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
gierczusia napisał(a)
Nota bene w perovski teź się ostatnio zakochałam , ale z powodów podanych powyżej nadal nie mam jej u siebie ... Kilka takich krzoczkow zajęło by mi pól trawnika. ... Co nie zmienia faktu ,że jest pięknaaaaaaaa

EMusia ucałuj chociaż ,że tak żarliwie spełnia Żonine zachcianki .... Mógłby dobie z moim ręce podać , bo on taż kopał jak noga była " nieczynna "....

Buziaki


Dla perowskii właśnie tworze nowa rabatę- 370 cm na 270 cm. Bedzie rosła z trawami . Tylko że one dołączą na wiosnę. Wczoraj jak sobie to wyliczałam - to wprawiłam w niezle rozbawienie syna i jego kumpla- stwierdzili , ze jestem hm... " nieogarnięta" . Szczerze mówiąc to nie wiem co mieli na mysli i tej wersji sie będę trzymać
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 20:53, 16 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
irena_milek napisał(a)
Byłam i podziwiałam a tulipan o który ptałaś, to Sapporo



pozdrawiam Irenko
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies