Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Cleo 16:04, 21 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Zajrzałam w sumie tylko na chwilkę, bo działamy z M.
Kupiliśmy płytki na taras.
Teraz przygotowujemy taras tak, jak już wcześniej sobie planowaliśmy. Znikają łuki na schodach, i część schodów, będzie kąt prosty
Zatem, trzeba było łuk uzupełnić betonem.

Wieczorkiem, jak znajdę chwilę to wrzucę zdjęcia z postępu prac. Ewentualnie jutro.
____________________
Marzenia do spełnienia
ewa004 13:46, 22 lip 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Cleo napisał(a)







Co masz wyłożone pod huśtawką ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Cleo 12:03, 25 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
ewa004 napisał(a)


Co masz wyłożone pod huśtawką ?


Drewniane podesty tarasowe.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 12:07, 25 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Jezzu nawet nie mam chwili, żeby zdjęcia zrzucić na laptopa. Taras jeszcze niedokończony. Została obróbka schodów, czyli najwięcej docinania.
Wczoraj grilek, dzisiaj deszcz i imieniny teściowej, a czas ucieka
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 17:53, 26 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Są obiecane zdjęcia z realizacji tarasu
Z lekkim opóźnieniem Wybaczcie.


____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 17:55, 26 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Baza przygotowana, to lecimy..

____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 17:56, 26 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Na chwilę obecną przykryty jest cały wierzch. Zostały tak, jak pisałam schody

Fotki wkrótce
____________________
Marzenia do spełnienia
babka 01:37, 27 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Świetne płyty tarasowe ! Nie jestem na bieżąco bo nie wiedziałąm, że będziecie prostować taras ale przyznam Ci że jest teraz o wiele lepiej, super pomysł. A kiedy donice ? Co do nasadzeń to ja nic nie dorzucę bo kiepska w tym jestem
Owocnej pracy
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Cleo 23:08, 29 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
babka napisał(a)
Świetne płyty tarasowe ! Nie jestem na bieżąco bo nie wiedziałąm, że będziecie prostować taras ale przyznam Ci że jest teraz o wiele lepiej, super pomysł. A kiedy donice ? Co do nasadzeń to ja nic nie dorzucę bo kiepska w tym jestem
Owocnej pracy


Kochana cieszę się, ze popierasz naszą decyzję co do zmiany wyglądu tarasu.
Jest o wiele lepiej. Zrobił się przede wszystkim większy. Co najważniejsze jednak to to, ze pozbylismy się betonu raz na zawsze. Moje dziewczynki nie zdejmuja butów jak wchodzą tysiąc razy przez taras w ciągu dnia i zostawialy białe ślady na panelach.

A donice..
Narazie temat drazliwy dla M, bo się nabluznil przy kladzeniu gresu na tarasie, więc nie mam odwagi zaczynać tematu o kolejnej robocie.

Na tarasie było krzywo, nie było poziomu, spadek był w stronę domu a nie na zewnątrz, eh szkoda gadać. Takich mieliśmy rewelacyjnych majstrow.
____________________
Marzenia do spełnienia
babka 23:15, 29 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
O prawdziwego fachowca coraz trudniej... no i tu sprawdza się stare powiedzenie :umiesz liczyć - licz na siebie:
Najważniejsze, że teraz jesteście zadowoleni. Daj odpocząć i siły zresetować a i donice powstaną To może będzie cięższa praca ale chyba łatwiejsza
Pokaż jak wyszło
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies