Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Anglia sierpień 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Anglia sierpień 2013

Gabriela 00:24, 28 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ależ proszę, świetna seria: http://www.youtube.com/watch?v=BVwcfPb_eCY
____________________
Ogród w budowie nieustającej
agatanowa 00:40, 28 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Tak, tak, to zdecydowanie coś dla mnie - zwłaszcza na obszarze 300 m2

Gabrysiu, dziękuję generalnie, muszę sobie obejrzeć całą serię kurcze, a tu spać trzeba
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
monteverde 00:58, 28 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 11:24, 28 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Leida napisał(a)
A jeszcze w kwestii zamiany - zamieniasz się na działke 2,5ha w kujwsko-pomorskim z pozwoleniem na budowę?
Tylko dwa "ale" - po piewsze te gorsze kujawsko-pomorskie z piachami a nie pierwsza klasą a po drugie wokół pasą się same krowy biało - czarne - zupełnie nie pasują do ogrodu muszę Ci powiedzieć.
Juz nam Judy z Lady Farm mówiła, że jej mąż sprzedał te wszystkie czarno białe i kupił takie co pasuja do ogrodu. Wiec jeszcze przydałby sie do tych 2,5ha bogaty mąż.


Mówisz kujawsko-pomorskie?? Blisko by mi było do najlepszej koleżanki Ale trochę daleko do rodziny
Rabaty bylinowe uwielbiam za tę zmienność... dzięki za foto w wiosny Jedna rabata..a żadna nie podobna do siebie..... nie wyobrażam sobie ogrodu bez bylin Ale 2,5 hektara bylin.. to nic tylko bogaty maż.. tylko jak takeigo znaleźć.. nie pozbywając sie tego co mam Wiec kwestia zamiany krówek jest chyba dużo prostsza niż kwestia mężów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:35, 28 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Leida napisał(a)
Ten St Michael Mount bedę wspominała do końca życia. Jak wsiadłam do autokaru to czekałam kiedy dostanę zawału. Wbiec na tą góre, zwiedzić zamek i zbiec z powrotem w 15 minut - nasz najlepszy chyba wyczyn.

Zobaczcie gdzie sie wtedy wdrapaliśmy



Bardzo mi się to podoba ....... nawet z zagrożeniem życia od zadyszki też bym tam pobiegła ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kaprys 08:47, 29 sie 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Dzięki Danusiu, Haniu i Tomku za relacje, zdjęcia i piękne widoki.Zarwałam wczoraj nockę ale warto było .Będzie do czego wracać w zimowe długie wieczory .Narzekacie trochę na tempo zwiedzania ale to z reguły już tak jest ,że zawsze wszystko zwiedza się w biegu. Ale mimo wszystko to co się zobaczy pozostaje w nas na zawsze.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
recento 20:29, 29 sie 2013


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
muszę przyznac ,ze wątek /Anglia sierpień 2013/ mnie bardzo wciagnał.. czas na donice /jak dla mnie temat bardzo ispirujacy, gdyz w swoim maleńkim ogrodzie mam ich ponad 600.. niestety jednak nie takie..




i ołowiana to chyba" high end' jesli chodzi o ogrody angielskie bo to ich "rodzime",w sumie bardzo drogi gadzet z uwagi na niesamowty urok




dlaczego nie trawy...

i stoisko w centrum ogrodniczym..




i "klasyka" donice z słynnej firmy Deroma



i tak tez mozna..



a dlaczego nie w szklarni ?

i bardzo orginalne ceramiczne osłonki w uprawie melonów
____________________
Mala_Mi 22:29, 29 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rozchodniki w donicach.... dobry pomysł
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Leida 22:32, 31 sie 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Mnie dla odmiany w tym roku zachwyciły ławki.
W programie wycieczki mieliśmy ogrody z różnych epok tak więc i ławek była moc.

Począwszy od tych najstarszych, gdzie właściciele poprzez elementy małej architektury ( i nie tylko) chcieli pokazać swoje bogactwo




Poprzez nasze "ulubione" wiktoriańskie



Wygodna była ta ławeczka? Recento może odpowiedzieć na to pytanie.


Ja co prawda też na niej siedziałam ale jakoś nie pamiętam czy była wygodna czy nie.

____________________
Hania
Kondzio 22:35, 31 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
super ławki i dziwię się dlaczego tak mały wybór jest w Polsce mam nadzieję że to kiedyś się zmieni
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies