Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

malgorzata_s... 18:43, 17 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No no faktycznie się rozpędziłaś.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 19:05, 17 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkat, masz uroczy ogródeczek i jesteś pomysłową osóbką, ozdoby w ogrodzie mówią same za siebie, tworzysz romantyczny i rustykalny klimat. Okienka na szopie z luster i pomysł z okiennicami rewelacja, studnia jak będzie wyklejona to już bym ją chciała oglądnąć. Przyglądam się jak się zmagasz, narzucasz sobie niebywałe tempo, roślinom musisz dać czas, żeby sie rozrosły. Ja moge wtrącić jeszcze swoje trzy grosze. W twoim ogrodzie widzę takie rośliny, przy szopie z lustrami, kalinę buldeneż, derenie białe o czerwonej i zielonej korze, pomiędzy nimi cisy kolumnowe, rozrzucone i niezasłaniające luster, jeśli myślisz o wrzoścaach, fajnie by wyglądała wysepka,gdzie mógłby również znaleść między nimi swoje miejsce oczar, to wrzucam ci temat do rozmyślań, pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
weronika77 20:21, 17 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Jest podpis to i łatwo z rewizytą ogródek obejrzeć. Kratka jako osłona garażu jest dobrym pomysłem, no i róże też. Pozdrawiam ciekawa studni.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Katkak 20:29, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania bardzo Ci dziękuję. Cieszę się jak dziecko, że podobają Ci się moje pomysły Obiecuję, że jak wykleję studnię to wrzucę zdjęcia. Niestety teraz u mnie ciągle leje, więc w ogródku nic nie robię. Wiem, jestem zapaleniec (jak coś mi się umyśli to do wszystkiego tak się zapalam, taki typ) i czasem chciałabym efekt na już. To prawda. Bardzo dziękuję Ci też za nowe pomysły z nasadzeniami. Jak już wcześniej mówiłam, moja wiedza ogrodowa przy Waszej raczkuje i przyznam się, że większości wymienionych przez Ciebie roślin nie znam, będę szukać w necie Rustykalne klimaty tez bardzo lubię i cieszę się, że to widać. Nowoczesność (w domu i ogrodzie) jest ładna, ba, nawet piękna, ale ja jakoś tego nie czuję. Albo się coś czuje, albo nie, prawda? No więc u mnie wygląda to mniej więcej tak jak wygląda Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam. Wpadnę niebawem z rewizytą
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:35, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Weroniko dziękuję za rewizytę. Twój ogród niezmiernie mi się podoba, a jak się uczyć to od najlepszych. Jeśli pozwolisz to chętnie będę co nieco u Ciebie podglądać. Cieszę się, że do mnie zajrzałaś Nie wiedziałam, że mam coś źle z tym podpisem i zastanawiałam się co jest nie tak, że tak niewiele osób do mnie zagląda Dobrze, że Danusia powiedziała co i jak mam zrobić. Eh, trochę techniki i się gubię. Ij, widzę, że ze studnią muszę zwiększyć tempo Najpierw jednak wybiorę się na kamyczki, bo już mi się kończą Za to właśnie kocham ogród, bo poza tym, że jest i że cieszy to motywuje do różnych fajnych wypraw i wycieczek chociażby po jakieś kamienie, czy korzenie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Malgorzata_G 20:43, 17 wrz 2013

Dołączył: 17 sie 2013
Posty: 76
____________________
Gosia.S.
Katkak 20:45, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:57, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Trochę mi żal, że nie pomalowaliśmy huśtawki na biało
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:54, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Końca deszczu nie widać. Albo pada, albo leje
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:41, 18 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jeszcze w kwestii konarów, korzeni i innych patoli
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies