Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 22:25, 20 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Miałam oglądnąć dziś jakąś komedię i jak się przykleiłam do tego Ogrodowiska to już pół komedii pękło. Idę więc lulu. Dobranoc
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 22:28, 20 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Dobrej nocki.Pa.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Aneczka 22:48, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Katkak napisał(a)
Wymyśliłam takiego cudaka, tylko nie wiem czy już mnie za bardzo fantazja ułańska nie poniosła Zimą umarzła mi taka niziutka, szczepiona wierzba. Żal mi ją było tak zupełnie wyrzucić, bo mam hopla z tymi korzeniami, a ona taka fajna, parasolowata. Więc żeby była troszkę wyższa przyczepiłam ją (z pomocą M) do takiego pieńka i pomyślałam, że może puszczę po niej bluszcz, lub jakąś inną roślinkę i powstanie taki grzybek..... Co Wy na to? Przesadzam?


Dobry pomysł, ja po swojej chorowitej wierzbie puściłam młodziutki powojnik i mam taką samą wizję Podoba mi się bardzo twoje dekoracje np krzesełko czy studnia. Pozdrawiam
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Katkak 11:43, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Aniu. Robienie tych dekoracji to naprawdę nic trudnego. Przeczytałam gdzieś jak to się robi i tak się bawię. Zajrzę potem do Ciebie tylko ogarnę obiadowo-porządkowo-ogrodowy chaosik
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:24, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bardzo mnie cieszy ta różyczka, a z drugiej strony mam pewne obawy czy będę umiała zapewnić jej odpowiednie warunki żeby jej np. żadne choróbsko nie dopadło. Wiem, że trzeba ją pryskać jakimś preparatem na grzyba i na tę chwilę mniej więcej na tym moja wiedza się kończy. Oj, trzeba się będzie douczyć. I jeszcze to właśnie jest wspaniałe w Ogrodowisku
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:26, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dokupiłam dziś drugą hortensję taką samą jak poprzednia (Lime coś tam) i doradźcie proszę: dosadzę ją chyba do tej poprzedniej, prawda? Bo znowu tak nawsadzam tego wszędzie po trochu i będzie dalszy ciąg mojego misz-maszu.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 16:36, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wietrzne dzwonki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:16, 21 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dziś wieczorkiem z tych deseczek powstaną "okiennice" do mojego trzeciego "okienka". Pod warunkiem, że synuś zaśnie w miarę wcześnie
A to "drugie życie" starego garnuszka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 18:40, 21 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Wietrzne dzwonki [/quote
jak mi się taki marzą to coś okropnego, pasowały by do mojej altanki
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 18:42, 21 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Dziś wieczorkiem z tych deseczek powstaną "okiennice" do mojego trzeciego "okienka". Pod warunkiem, że synuś zaśnie w miarę wcześnie
A to "drugie życie" starego garnuszka


garnuszek przepiękny!
miłego weekendu!
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies