Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 06:01, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Z tamaryszka bedzie Pani bardzo zadowolona, tylko pamiętaj jemu zasadowa ziemia na kwaśnym nie urośnie
Obielą mnie przeraziłaś taka wielka rośnie???!!!
A ja przytuliłam do szałasu bo to miał być krzew, to myślałam do 2 metrów

Sylwuś tamaryszek dałam do zwykłej, uniwersalnej ziemi.
Obiela ma ponad 10 lat
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 06:06, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Doranma napisał(a)
Kasiu, ptaszki chyba bezpieczniej się czuja w małym poidełku ukrytym wśród zarośli, niż przy oczku i dlatego do nich przychodzą? Pięknie masz

Być może Dorotko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 08:50, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)
obiela kwitnie


Duża i piękna ta Twoja obiela.
Kiedyś bardzo chciałem ją kupić ale nie bardzo wiem gdzie posadzić. Teraz trochę mi przeszło to chciejstwo ale pod wpływem takich zdjęć ....
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Katkak 09:22, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Waclaw napisał(a)


Duża i piękna ta Twoja obiela.
Kiedyś bardzo chciałem ją kupić ale nie bardzo wiem gdzie posadzić. Teraz trochę mi przeszło to chciejstwo ale pod wpływem takich zdjęć ....

Wacku prawdę mówiąc uważam, że są ładniejsze krzewy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mala_Mi 12:09, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rysiu w Tarnowie ma obielę cięta i jest prześliczną kulą..
Tamaryszek mi rośnie w kwaśne glebie i nie narzeka ..
Kiedyś to nauczyli dużo w szkole.. były zajęcia z techniki.. od przyszycia guzika po budowę karmnika I to w podstawówce.. nawet fartuch się szyło I to chłopcy i dziewczynki be wyjątku. Teraz strach że sobie bu bu zrobią I będzie afera.

Będę ci dziś machać łapką, bo do Pilzna gonię

Piękna masz wiosnę.. moja ciutke późniejsza, ale nadgoni w te upały.. mi już za gorąco
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Waclaw 12:36, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)

Wacku prawdę mówiąc uważam, że są ładniejsze krzewy


Posłucham Cię
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Agania 12:45, 26 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katka no masz teraz to już nie wiem kto zdolniejszy u Was też takie wisiory chciałabym upleść, ale nie mam sznura...super ten kwietnik wisielec

Ptaki mają u Ciebie ptasie jakuzii
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 13:18, 26 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Teraz to w szkołach tylko teoria i zero praktyki;(
A potem przychodziło do mnie na zajęcia plastyczne takie starsze dziecię( kl 6 podstawówki) i nigdy w ręce plasteliny nie miało, ani paieru kolorowego( a mnie ręce opadały) Jak bardzo nie zaradne zyciowo bedą takie dzieci?
Gwoździa nie wbije, guzika nie przyszyje, bedzie placić fachowca, albo poleci po nową bluzkę czy spodnie.....ech
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 13:35, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mala_Mi napisał(a)
Rysiu w Tarnowie ma obielę cięta i jest prześliczną kulą..
Tamaryszek mi rośnie w kwaśne glebie i nie narzeka ..
Kiedyś to nauczyli dużo w szkole.. były zajęcia z techniki.. od przyszycia guzika po budowę karmnika I to w podstawówce.. nawet fartuch się szyło I to chłopcy i dziewczynki be wyjątku. Teraz strach że sobie bu bu zrobią I będzie afera.

Będę ci dziś machać łapką, bo do Pilzna gonię

Piękna masz wiosnę.. moja ciutke późniejsza, ale nadgoni w te upały.. mi już za gorąco

Dzięki Anuś. Obielę ostrzygę po kwitnieniu, bo brzydka się zrobiła. Fakt, że dawniej na pra y technice choć co się robiło. Teraz to takie bardziej zajęcia plastyczne.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:36, 26 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)
Katka no masz teraz to już nie wiem kto zdolniejszy u Was też takie wisiory chciałabym upleść, ale nie mam sznura...super ten kwietnik wisielec

Ptaki mają u Ciebie ptasie jakuzii

Trafił swój na swego
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies