Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

Luckaa 09:58, 09 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
GorAna napisał(a)
Witaj Lucynko...nie zauważyłam Cię dotąd...a jesteśmy a tego samego województwa...każde początki są trudne...trzeba być cierpliwym....dużo już zrobiłaś i pomalutku Twój ogród będzie nabierał oczekiwanych kształtów....jeszcze nie raz będziesz zmieniać wielkość rabat...będę Ci kibicować
Pozdrawiam


Miło mi że zajrzałaś, witam, już nie moge doczekac się aż wszystko podrosnie i stanie się widoczne.
____________________
Lucyna
Luckaa 09:59, 09 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
eugenia_stefanska napisał(a)
Witaj Lucynko widzę że Tworzysz od podstaw ogród trudne zadanie
Podobnie jak Ty mieszkam w okolicach Torunia pozdrawiam i zapraszam na mój wątek

Ładne zimowe zdjęcia śliczne dzieciaczki


Dziekuje, dużo jeszcze pracy przedemną, ale też dużo sił mam.
____________________
Lucyna
kitek81 14:58, 09 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
zaglądam i zostawiam pozdrowienia
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 09:05, 13 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u nas w biedrze rzucili nasionka idę zobaczyć, co dają ciekawego
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 09:30, 13 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
kitek81 napisał(a)
u nas w biedrze rzucili nasionka idę zobaczyć, co dają ciekawego

Ja byłam w swoje to nic nie było, a u was w której, tej na zdrojowej? Może dziś odwiedze Ciechocinek, napisz co tsam ciekawego było, bo miałam jechac do ohgrodniczego, to się wstrzymam.
____________________
Lucyna
bogumila 16:07, 13 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Pospacerowałam po stronkach...milutko u Ciebie...podglądałam jak lobelia kiełkuje,ale nie zauważyłam.Sieję sporo roślin. w tym roku zrobiło się trochę miejsca pod drzewami i muszę je zapełnić.Jeśli masz jakieś problemy z wysiewem nasion ,to proszę do mnie ...na Zacienioną.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Luckaa 16:21, 13 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
bogumila_bienko napisał(a)
Pospacerowałam po stronkach...milutko u Ciebie...podglądałam jak lobelia kiełkuje,ale nie zauważyłam.Sieję sporo roślin. w tym roku zrobiło się trochę miejsca pod drzewami i muszę je zapełnić.Jeśli masz jakieś problemy z wysiewem nasion ,to proszę do mnie ...na Zacienioną.Serdecznie pozdrawiam.


Bardzo dziękuje za odwiedziny, jeszcze u mnie nic nie kiełkuje, bo dopiero przedwczoraj zasiałam nasionka, dziś dokupiłam jeszcze kilka, ale jeszcze nie posiałam, tylko cebulke włożyłam do doniczek, dostałam od niani moich dzieci nasiona, musze je sfotografować, bo zupełnie niewiem co to i ajk się za to zabrac. Pozdrawiam
____________________
Lucyna
Luckaa 18:59, 13 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811



To są nasionka, które dostałam, prosze o pomoc w identyfikacji.
____________________
Lucyna
kitek81 19:21, 13 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Tak, w tej na Zdrojowej, my nie tak jak Wy, tylko jedną mamy w mieście generalnie to wszystko bylo
Co do siewu, to zależy od tego co siejemy, bo jedno można szybciej, a inne później. A co chcesz siać?
Z nasionek co dostałas, to to pierwsze to chyba aksamitka, reszty nie kojarze
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 19:27, 13 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Dzis pierwszy raz bylam w waszej, jest duzo wieksza od naszych, wiecej promocji o towaru, zachaczylam tez o pepco i rossmana, i przy okazji weszlam do biedronki.
No już prawie roszszyfrpwane, chyba aksamitki, w srodku mawy, po prawej nie wiadomo co.
Przedwczoraj posialam lobelie, Dziś posiałam bazylie i pietruszke i wsadziłm cebule na szczypior tak jak Ty, na dniach posieje sałate, stosuje się do opisów na torebkach, i tak powoli bede zapełniać parapet, a Ty juz coś posiałaś, pomidorki kiedy posiejesz?
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies