Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje trudne początki, domek przy lesie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje trudne początki, domek przy lesie.

kitek81 22:29, 18 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
no widzisz, jak Ci wszystko ładnie rośnie trzymaj tak dalej
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Cleo 23:19, 18 lut 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Dzisiaj było pięknie, wiosennie. Pogoda aż kusi, żeby już coś konkretnego porobić w ogrodzie.
Z drugiej strony straszą, ze mrozy wrócą i czar pryska. Ehh..
____________________
Marzenia do spełnienia
muza 03:42, 19 lut 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Hej , umówmy sie ze zima juz nie wróci : Piękne miejsce przy lesie , raj dla bliżniaków postaram sie zaglądać , bo ...............Blisko przecież)




____________________
Ani ogród dla leniwych
Luckaa 09:25, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
kitek81 napisał(a)
no widzisz, jak Ci wszystko ładnie rośnie trzymaj tak dalej


Dziś wkońcu uwieczniłam żeby nie było hihi
____________________
Lucyna
Luckaa 09:27, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Cleo napisał(a)
Dzisiaj było pięknie, wiosennie. Pogoda aż kusi, żeby już coś konkretnego porobić w ogrodzie.
Z drugiej strony straszą, ze mrozy wrócą i czar pryska. Ehh..


Z ta pogodą to niewiadomo, bo tak ładnie że juz bym chętnie pobiegała po ogródku, najchetniej zielsko powyrywała, a reszty boje sie robic bo to dopiero luty i niewiadomo jak bedzie.
____________________
Lucyna
Luckaa 09:29, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
muza napisał(a)
Hej , umówmy sie ze zima juz nie wróci : Piękne miejsce przy lesie , raj dla bliżniaków postaram sie zaglądać , bo ...............Blisko przecież)






Oj tak, dzieci maja raj, ulubione miejsce jak narazie to jest kupka żółtego piasku tuż za bramą, Darek bierze kosz ze swoimi zabawkami, i potrafi przesiedziec tak pół dnia, troche głupie to miejsce, bo już za brama naszą i cały czas musze czuwać, a na podwórku piaskownica nie odpowiadała.
____________________
Lucyna
Luckaa 09:39, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Parapet w kuchni, szczypiorek powoli rosnie, dalej bazylia mojego m z biedronki (wyszłam m naprzeciw i juz zasiałam mu swoją), kwiatki walentynkowe,


Drugie okno, moje mikruski lobeliowe,



I dotychczasowe siewki, najbliżej pietruszka, dalej bazylia która rośnie jak na drożdzach, potem lobelia niska, i najdalej lobelie zwisające


____________________
Lucyna
marta_d 11:00, 19 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Cześć ! Zajrzałam sobie na Twój wątek ziemia z olbrzymim potencjałem będę zaglądać do Ciebie bo ciekawa jestem co namodzisz w swoim królestwie Pozdrawiam Nowa Marta
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kitek81 12:05, 19 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
no no kochana, masz serce i dobrą rękę do roślin na pewno latem będzie kolorowo i przyjemnie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 17:22, 19 lut 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Synka wczoraj rozłożyła choroba, więc dziś miałam przymusowe wolne, po nocy synek prawie ozdrowiał, ja ogarnęłam dom, i na południe umowiłam się z koleżanką, przejrzałam szafki a tam pusto, więc skorzystałam z przepisu od KAASI i zrobiłam te rogaliki do kawy, nie zdążyłam sfotografować i juz prawie nie ma, nie wiedziałam że rogaliki to takie łatwe i szybkie. Dziękuje kasiu za inspiracje.
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies