Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 20:38, 27 lis 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ Ty masz krzaczków! Piękne klejnociki!
Wystawa ogrodnicza i Rajski Ogród w jednym!

I nawet jeden klonik dalej ma liscie - normalnie w innej strefie zimna jesteśmy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 21:04, 27 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
JoannA napisał(a)
Agatko,
ja myślę że u Ciebie to nawet bez iglaczków byłoby wesoło. Ale masz rację, iglaki zimą dodają ogrodowi uroku, a jak są do tego tak urodziwe jak Twoje to już bajka.
Twój ogród mnie nieustannie zachwyca
buziaki


Dziękuję Joasiu, iglaczki nie tylko u mnie zachwycają, wiosną są jednak najładniejsze

a to dla wspomnienia wiosny, bo kwiatów mi bardzo brakuje, a jestem uzależniona od azalii i klonów



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ZbigniewG 21:11, 27 lis 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8906
Agania napisał(a)
..na pierwszej fotce p. oścista, w tyle widać daglezję, na drugim zdjęciu p.waterei, p.żółta, ...

Agata ościstą chcesz prowadzić na dwa czuby??? i może się czepiam (to już ten wiek) ale p. ponderosa -żółta takie jakieś krótkie ma te igiełki

moja


popatrzyłem jeszcze raz i chyba faktycznie marudzę
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
JoannA 21:11, 27 lis 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Agania napisał(a)


Dziękuję Joasiu, iglaczki nie tylko u mnie zachwycają, wiosną są jednak najładniejsze

a to dla wspomnienia wiosny, bo kwiatów mi bardzo brakuje, a jestem uzależniona od azalii i klonów




Ale Twoje takie dorodne Agatko Ja już czekam na ich wiosenną odsłonę!
Uzależnienie od klonów zaraźliwe, azalie mnie ni lubią Zobacze co mi wiosną Gibraltar okaże
Fotke skradłam bo mi się klon po nockach śni
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Agania 21:12, 27 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Ależ Ty masz krzaczków! Piękne klejnociki!
Wystawa ogrodnicza i Rajski Ogród w jednym!

I nawet jeden klonik dalej ma liście - normalnie w innej strefie zimna jesteśmy


Inna sterfa zimna, to cud chy...ba

Kasiek, są inne równie piękne i piękniejsze ogrody, ale mój karzełek wśród klonów, wyjątkowo późno gubi

liście, zrobię mu fotkę w weekend, to zobaczymy czy ma zamiar wogóle zrzucić liście

Klon palmowy 'Wilson`s Pink Dwarf'



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
elzbieta_g 21:14, 27 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
masz śliczne klony i azalie tulisz je w kołderkę na mroźną zimę
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 21:24, 27 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ZbigniewG napisał(a)

Agata ościstą chcesz prowadzić na dwa czuby??? i może się czepiam (to już ten wiek) ale p. ponderosa -żółta takie jakieś krótkie ma te igiełki

moja


popatrzyłem jeszcze raz i chyba faktycznie marudzę


Mam dwie ponderosy i tak wyglądają, Twoja jest wyjątkowa, może jakąś masz hybrydę połączoną z himalajską, albo odmianową, nie pisałeś, ale moje są najzwyklejsze, charkteryzują się 3 igłami w pęczku, sprawdź swoją

P oścista, została mi ostania, więc jej nie ruszam, miałam 5 i wolę na zimne dmuchać, u mnie może mieć dwa przewodniki, ale świerk, to już na pewno nie, oj nie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:27, 27 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
elzbieta_g napisał(a)
masz śliczne klony i azalie tulisz je w kołderkę na mroźną zimę


Elu, nic z nimi nie robię, ale one u mnie już rosną około 5 lat tak w przybliżeniu, klon więcej, bo około 8 bo lat, ale wszystkie młodziaki, do 3 roku po posadzeniu okrywam

Do Azalii, to ja wzdycham, bo mam takie minimalisteczne akcenty, ale fotami mogę nacieszyć oczy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ZbigniewG 21:41, 27 lis 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8906
Agata moja jest zwykłą siewką i ma igły zgodnie z normą około 25cm ale to jest max a w siewkach różnie bywa , jest prowadzona na pieńku i może dlatego (mniej gałęzi więcej papu dla igiełek)
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Pola 21:45, 27 lis 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
O rany, ale cudny ogród, obejrzałam wizytówkę i zaznaczyłam do przejścia całego wątku, będę zaglądać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies