Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:07, 29 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)


Żelazny duet oznacza sugestię, że powinnam posadzić 2 klony?
U mnie woda też raczej nie zamarza i jest źródłem ciepła w zimie. Ja tak sobie myślę o tym klonie ale waham się bardzo, żeby on nie czuł się niezdarnie wśród lip, akacji i wiązów oraz modrzewi i brzóz.
Myślę dalej. On chyba jednak za delikatny do moich żywiołów. Ot słomiany zapał we mnie.


Pszczółko jak będziesz bardzo chciała, to dopasujesz, ja z kolei wszystko dopasowuję do klonów, bo tylko one u mnie najzdrowiej rosną sama zobacz

Klon Odesski


a kocham buki ponad życie.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:21, 29 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Oj czarujesz czarodziejko tymi zdjęciami, aż żal serce ściska Piękny ten Twój ogród, kiedy tak u mnie będzie?


Ewuś Twój ogród już jest piękny, ja jak widzę ogród Bogdzi, to myślę sobie, że on jest niedościgniony, co więcej, nigdy mój nie będzie wyglądał podobnie do żadnego innego, bo każdy ogród jest niepowtarzalny i jedyny, najważniejsze jest to, żeby Ci dawał dużo radości

Chociażby taka miodunka

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:30, 29 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
pooglądałam Twoje klony
dzisiaj nie tylko ja, mam dwa Artropurpureum i Garnet.
Po Twojej prezentacji myślę że dobrze wybrałam,
jeszcze chciałabym Orange Dream i zielony Dissectum


Ula, czemu nie pokazujesz swoich muszę zaglądnąć do Ciebie na pismo obrazkowe

te dwa , o których piszesz, powinny bez problemu rosnąć, mój Disectum już jest imponujący, ma piękną parasolkę, a Orange Dream jest już sprawdzony, w naszym klimacie i rośnie zdrowo

Disectum

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:34, 29 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Piękne fotki, a klony i mnie kuszą. Pozdrawiam.


To jajuż chyba kusicielką od klonów zostałam to będę Was zarażać

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madzenka 22:37, 29 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zdjęcia twojego ogrodu zachwycają
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 22:52, 29 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ufff.. wszytko z wielką uwagą i przyjemnością poczytałam..

Nie zapomnieć okryć klona... miałam nie okrywać, ale pierwsze 3 lata mus... jak mus, to mus...

Gdzie Gdów to ja wiem, bo często tamtędy przejeżdżałam.. i tam już teren górzysty, wiec za cholerę nie rozumiem skąd u Ciebie tak ciepło??

A jeszcze bardziej mnie zastanawia dlaczego ci woda w oczku nie zamarza.. moja kałuża wielka, a nawet teraz przy przymrozkach była już skuta lodem..

Bardzo podoba mi sie klon "chusteczkowy".. cholercia nazwa mi wyparowała z głowy, wiosna ma takie listki jak chusteczka złożona w harmonijkę i cytrynowe listki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 22:59, 29 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
ja już wiem, mam miejsce dla klona, wyrzucę wierzbę, która rośnie pomiędzy oczkami i mnie denerwuje już od dawna, a posadzę klona, hejj!!
____________________
Dwa ogrody
ZbigniewG 09:53, 30 lis 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Agata nie przesadzaj ja tylko podpatruję mistrzów - z realizacją to już gorzej (umiejętności, chęci, finanse!!!)
znaczy się będziesz miała serbski trójkącik to właściwie jeden może się wyginać
widziałem taką grupkę w prywatnym arboretum - Orle - piękne okazy
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
malgorzata_s... 14:44, 30 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Agania napisał(a)


To jajuż chyba kusicielką od klonów zostałam to będę Was zarażać



Aguś ta fotka jest...............słów mi brak, olśniewająca. No chyba lepszego nie wymyślę. Z tego miejsca to nikt by mnie nie oderwał. Buziaczki.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 16:16, 30 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia twojego ogrodu zachwycają


Madżen, dzisiaj dopiero wróciłam z ogrodu, pracy jeszcze nie skończyłam, na szczęście jutro jeszcze wolny dzień i foty są

Mój klonik już bez liści poddał się skubaniec taki wytrzymały, ale krasnale są twarde jak w historii o Hobbitach



a tutaj całkiem inny przypadek jeszcze z liśćmi


kompletnie nie pamiętam tego krzaka, nie wiem co mi tu rośnie mój serbuś też się przygląda, co to za towarzystwo........... moze to coś udaje iglaka







____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies