Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Maria667 11:10, 05 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Agatko!
Czy wrzosy potzrebują dożo słońca, czy poradzą sobie w takim przejściowym zacienieniu (np pod podciętymi świerkami)?
Cudne masz to wrzosowe poletko
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
dominika_rew 11:15, 05 gru 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Przyłączam się , jako wielbicielka wrzosów i od roku szczęśliwa ich posiadaczka możesz takie zdjęcia zawsze zapodawać!
Marysiu odpowiem, skoro akurat jestem...moje wrzosy są częściowo zasłonięte przez wielkiego orzecha, ale generalnie mają słońce przez większość dnia - radzą sobie idealnie
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Pszczelarnia 11:39, 05 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gdybyż tylko była jakaś linia kroplująca tam ... . Ale i tak będą rh. - bo zawsze tam były.
Tylko przerabiam emocjonalnie połączenie rh z trawą (miskantami) - jest mi nieoswojone, obce.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tosia 13:48, 05 gru 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Jak U Ciebie pięknie i kolorowo

I te wrzosy Zachwycają

Pozdrawiam ciepło
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
gierczusia 18:16, 05 gru 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pszczelarnia napisał(a)
Gdybyż tylko była jakaś linia kroplująca tam ... . Ale i tak będą rh. - bo zawsze tam były.
Tylko przerabiam emocjonalnie połączenie rh z trawą (miskantami) - jest mi nieoswojone, obce.


Ooo Pszczółko ... Ja własnie tez myślę o takim mariażu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:19, 05 gru 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bardzo lubię ,,kiedy w ogrodzie pokazowym są od razu metki z nazwami rodzajowymi roślin.... Jak mi się coś podoba , takie już większe , rozrośnięte i widzę w jakimś zestawieniu i mi to gra , to nie ma nic lepszego ńiż tabliczka z nazwą a potem szaleństwo zakupowe

A jak mi żal ,że kiedy byłam w Pisarzowicach to jeszcze wrzosy nie kwitły...achhhhh...

Ściskam Agatko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
kasiek 20:36, 06 gru 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Buziole foty powalajace jak zawsze, cudownie że trafiłaś w to miejsce i tak pięknie rysujesz opowieść o miłości ogrodowej, jestes inspiracja dla wielu odwiedzajacych
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 21:32, 06 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
asc napisał(a)
Agata.. to jeszcze jedno pytanie, lilie ci rosna w koszach, czy masz naturalny zbiornik z wodą....
Tfu, tfu nie zauroczyć tych lilii, bo są naprawdę cudniaste.

Aniu, już jestem, i odpowiadam
Lilia, od początku to jest jedna sadzonka, była posadzona w doniczce i 8 latek już się rozrasta to jest odmiana Holandia



Co jest sekretem, że jest taka piękna, nie tylko z kwiatów

Głębokość, na której rośnie, to około nim 120cm, lilia posadzona w doniczce, brzeg oczka został wysypany piaskiem, który pomału spływał wgłąb oczka, nowe kłącza, pewnikiem zakotwiły się w takim podłożu, człowiek się uczy na błędach, piekne obrzeże spłynęło, ale człowiek uczy się na błędach, obłędnie wynagrodzonych w naszym przypadku wiesz o czym piszę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 21:41, 06 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Agunia gdzie ty się podziewałaś kochana. Zasypało was???
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 21:59, 06 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agunia gdzie ty się podziewałaś kochana. Zasypało was???


Gosiaczku, buziol sypie wieje i Orkan szaleje

wczoraj w nocy była nawet burza z grzmotami, błyskawicami i sypie, i pewnie przez dzisiejszą noc będzie tak samo, porywy wiatru i świsty od drzwi dochodzą do moich uszu i na to wskazują, że Orkan dalej szaleje, jak tam u Was, pewnie jeszcze gorzej

dzisiaj Mikołaj, ale nie pytaj co to był za dzień

pozdrawiwm, Cię i przitulam siem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies