Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 19:44, 07 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ZbigniewG napisał(a)
Agata to straszydło zostawię tylko na chwilę żebyś wiedziała ze nie podpuszczam z wężowym
a słodziaka zostawię bo to też pers no prawie pers - Niuńka


temu dyscyplinę trzeba wprowadzić

Niuńka może psocić



ale oba są słodziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:00, 07 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
EPODLAS napisał(a)
Agato, u nas tak samo jak u ciebie, ale cóż zrobić grudzień mamy. Rozgrzałam się u ciebie patrząc na ta piękną lilie wodną. Cudna.


Uwielbiam klimaty w otoczeniu stawów, jezior i gór, ale nie wszystko można mieć razem

Widoki z Pisarzowic






Już się nie mogę doczekać wiosennego wyjazdu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 20:28, 07 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pooglądałam jeziorka i lilie i od razu lepiej sie poczułam , byle do wiosny. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kasiek 10:33, 08 gru 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ho ho tu świety Mikołaj - pisała Pani list do mnie więc zgodnie z życzeniem wklejam żółte słoneczka





____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kindzia 14:11, 08 gru 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Na te Twoje różowe lilie nie mogę się napatrzeć. Piękne!!!
Ta kaskada z płaskimi kamieniami też ładna.

Rano słoneczko u nas było, teraz zachmurzyło się...oby się prognoza na nadchodzący tydzień z dodatnią temperaturą i deszczem sprawdziła. Rodusie by podlało
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
grazyna 16:45, 08 gru 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Domyślam się, że Mikołaj obsypał Cię obficie Jesteś wspaniałą dziewczyną na fotografii z koszem grzybów, ciut wyżej jak i .... avatarku

Pisałaś u mnie Agatko, że bywałaś w puszczy niepołomickiej - to znaczy, że nie masz tak daleko - proponuję powrót do miłych wspomnień z przystankiem... u mnie

Kasia ze złudzeń ( Twoja znajoma) była moją inspiratorką wykopania mini oczka u mnie. A u Ciebie podglądam lilie wodne i... podpowiesz jaką i gdzie kupić ?

A w ogóle to masz za ładnie !

Pozdrawiam ciepło
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Agania 20:00, 08 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Ho ho tu świety Mikołaj - pisała Pani list do mnie więc zgodnie z życzeniem wklejam żółte słoneczka





Mikołajowi bardzo, bardzo dziękuję uwielbiam to miejsce u Ciebie, a widok kaczeńców, sprawia mi mega dużo radości i czuję wiosnę w sercu buziole Kasiek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:02, 08 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)
Pooglądałam jeziorka i lilie i od razu lepiej sie poczułam , byle do wiosny. Pozdrówka.


Tak Bogdziu, byle do wiosny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:06, 08 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
Na te Twoje różowe lilie nie mogę się napatrzeć. Piękne!!!
Ta kaskada z płaskimi kamieniami też ładna.

Rano słoneczko u nas było, teraz zachmurzyło się...oby się prognoza na nadchodzący tydzień z dodatnią temperaturą i deszczem sprawdziła. Rodusie by podlało


Kindzia, dzisiaj w tvn prognozują, że do Świąt, będzie na plusie, nawet do 10 stopni w ciągu dnia, a nocą max - 1, więc będzie ciepło, zobaczymy co z tym deszczem i co z zimą?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:13, 08 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
grazyna napisał(a)
Domyślam się, że Mikołaj obsypał Cię obficie Jesteś wspaniałą dziewczyną na fotografii z koszem grzybów, ciut wyżej jak i .... avatarku

Pisałaś u mnie Agatko, że bywałaś w puszczy niepołomickiej - to znaczy, że nie masz tak daleko - proponuję powrót do miłych wspomnień z przystankiem... u mnie

Kasia ze złudzeń ( Twoja znajoma) była moją inspiratorką wykopania mini oczka u mnie. A u Ciebie podglądam lilie wodne i... podpowiesz jaką i gdzie kupić ?

A w ogóle to masz za ładnie !

Pozdrawiam ciepło


Grażynko, grzeczna byłam to i Mikołaj do mnie zawitał

.....na zdjęciu ta dziewczyna, wtedy jeszcze domu z ogrodem nie miała, tylko o nim marzyła

Chętnie odwiedzę puszczę niepołomicką i skorzystam z zaproszenia, dziękuję Grażynko, lilię to może Ci nawet przywiozę buziaczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies