Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

abiko 11:43, 19 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Agania napisał(a)


Hmm, popatrz, ja mam ten sam problem, gdzie posadzić cokolwiek, a duży ogród....posadź w słoneczku

Sieweczka urosła przy klonie Crimson King i BeniMaiko...?


Podobny do BeniMaiko, gdyby był taki to byłby cudny i się zmieściłby u mnie, ale.. jak będzie pierwszy to będzie ogromny
Posadzę koło oczka.. zobaczymy co urośnie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anitka 20:17, 19 paź 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Cudne jesienne widoczki. Ten nowy aster śliczny To z targów?

Czytałam u Madzi, że poszukujesz 'Elat'. Wykopałam 3 duże kępy w lipcu, bo rosły na słonecznym stanowisku i je przypalało. Zdecydowanie lepiej im w półcieniu. Może są wówczas bardziej limonkowe. Jedna wykorzystana, dwie zadołowałam. Jak przeżyją zimę ( a myślę, że tak )to na wiosnę będę dzielić, więc jeśli chętna jesteś przyjąć to się podzielę
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Napia 23:20, 19 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękna jesień, a klony zachwycają
Muszę przyznać, że niesamowite wrażenie robi ogród na tle wzgórz - ten zapożyczony krajobraz sprawia, że ogród wydaje się olbrzymi. super.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agania 13:40, 20 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
abiko napisał(a)


Podobny do BeniMaiko, gdyby był taki to byłby cudny i się zmieściłby u mnie, ale.. jak będzie pierwszy to będzie ogromny
Posadzę koło oczka.. zobaczymy co urośnie


To masz pierwszą klonikową doświadczalnię
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:45, 20 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)



Aganiu pięknie jest

Basiu dziękuję...klony robią mi ogród....dzisiaj latałam z aminkiem i wysiewałam go wszędzie. Pierwszy taki krok z mojej strony, bo zawsze brakuje mi czasu na przekopanie poletka pod wysiew w tych łąkowych kwiatów...malowałma dzisiaj powtórnie jedną że ścian w mojej pracowni po wymianie gniazdek elektrycznych i po dziurach po zawieszeniu lustra...suszę kwiaty...pomaluję i do ramek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:49, 20 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko cudowną masz jesień.No i te tajemnicze zakątki. Co zakręt to inny widok a każdy zachwyca Buziaczki


Gosia wiesz lubię mam dużo rabat z drzewami i one czynią tą magię
i muszę pokochać liście
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:54, 20 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)

widok bajkowy Agatko prześliczne kolory .......cudowny busz

a ja zakupiłam dziś kolejnego Klona- Dissectum -właśnie to przebarwienie na pomarańcz mnie urzekło ....mój skalniak się zaklonikował a pojechałam tylko po korę......teraz zastanawiam się co wywalić ,żeby go wkopać
niestety moje klony będą przycinane ,bo nie mam tyle miejsca ,żeby pozwolić wszystkiemu rosnąć jak chcą ...

O widoczki muszę dbać i sąsiada krótko trzymać
Fajnie, że lubisz klioniki...one lubią pejzaże u Ciebie mają widok na Czantorię...lubią to...czasami i ja przycinać jak wypuszczają za długie baty

Całuski

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
14:39, 20 paź 2018
Agania napisał(a)


Nie ten...pomyliłam....

Ten na foto powyżej to Acer palmatum Dissectum

Zielony...wiosną limonkowy...jesienią pomarańczowy.



juz mi sie wydawało że mam napchany ogród drzewami ....a ja znowu chodze i sie zastanawiam jakie jeszcze dokupic drzewo i gdzie wcisnąc ...sama jestem ciekawa co przyniesie kolejny sezon ...bo teraz juz nic do ogrodu nie kupuje
kasiek 08:39, 21 paź 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Cudowne te klony, a na tojady się obrażę, już tyle razy miałam i mi gina - jak ostróżki. Widocznie nie wszystkie rośliny wszędzie chcą rosnąć
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 20:56, 22 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anitka napisał(a)
Cudne jesienne widoczki. Ten nowy aster śliczny To z targów?

Czytałam u Madzi, że poszukujesz 'Elat'. Wykopałam 3 duże kępy w lipcu, bo rosły na słonecznym stanowisku i je przypalało. Zdecydowanie lepiej im w półcieniu. Może są wówczas bardziej limonkowe. Jedna wykorzystana, dwie zadołowałam. Jak przeżyją zimę ( a myślę, że tak )to na wiosnę będę dzielić, więc jeśli chętna jesteś przyjąć to się podzielę


Anitko bardzo chętnie przyjmę, dziękuję, że o mnie pomyślałaś

Buziaki przesyłam i ciepło zawsze Was wspominam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies