Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Milka 06:21, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mój też ma kolana w fatalnym stanie, też mojego oszczędzam.
Ogród im dojrzalszy, tym więcej pracy, wycinki, przecinki, doświetlanie, a potem ten urobek do likwidacji...
Chyba jeszcze na dobre człowiek nie wszedł w rytm ogrodowy, bo robota mi jakoś nie idzie szybko i spójnie, latam jak w chaosie, z jednego miejsca na drugie.
Nawozy jeszcze żadnej roślinie nie dałam, a rodki aż proszą, tyle tego mam, że z 10kg mi potrzeba na wszystkie kwasoluby, a teraz trzeba oszczędnie, bo nie wiadomo, co dalej będzie.
Dobrze, ze mamy ogrody, w tej sytuacji pomagają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 07:15, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, masz słodką wnusie.
Zakupu pierwszą klasa

Dziękuję w imieniu nie sypiającej wnusi
Zakupy... to było mi potrzebne do życia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:23, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tak Irciu jeden o mało mi nie zszedł w domu na zawał piszę tu o Panu kafelkowym, rok temu kuzyn z zawałem też ogrodnik, rodzina nic mu nie pozwala
robić, jeszcze ten stan pandemii eM się bardziej przejmuje tą sytuacją i zdrowiem rodziny, tęsknimy za Wnusią, święta będą osobno
już postanowione, bo tym bardziej seniorów nie będziemy narażać.
W tak dużych ogrodach pracuje się jak w chaosie, bo chciałoby się zrobić
Wszystko na prędce, a tak się nie da.
Ogród to w tym smutnym czasie radość
Całuski Irenko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:27, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
I mamy regularną zimę... przed wyjazdem do pracy




Dobrze, że teraz przed kwitnącymi magnoliami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 07:27, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oj Agatko, tak jest. U nas ja bardziej panikuję, albo znowu jakieś zobojętnienie mnie łapie. Jeszcze przeżywam wciąż mamę i sunię.
Też mi brak przytulasów z dziećmi i z wnusiami, ale boimy się ryzykować, ja szczególnie muszę uważać. Też każdy osobno, ale nawet nie myślę nic o tych świętach, czekam co z tą tarczą w końcu będzie, wszystko takie nieczytelne.
Co do ogrodu, sama prawda, w dużym tyle tej pracy, że ja latam, raz tu raz tam, a już ile razy sobie obiecywałam, że do końca ogarniam jedno miejsce i idę do drugiego, niestety u mnie to jakoś niewykonalne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:28, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O rany, u nas ma tak być po południu.
Jak mrozu nie ma, magnolie to zniosą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 07:40, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Oj Agatko, tak jest. U nas ja bardziej panikuję, albo znowu jakieś zobojętnienie mnie łapie. Jeszcze przeżywam wciąż mamę i sunię.
Też mi brak przytulasów z dziećmi i z wnusiami, ale boimy się ryzykować, ja szczególnie muszę uważać. Też każdy osobno, ale nawet nie myślę nic o tych świętach, czekam co z tą tarczą w końcu będzie, wszystko takie nieczytelne.
Co do ogrodu, sama prawda, w dużym tyle tej pracy, że ja latam, raz tu raz tam, a już ile razy sobie obiecywałam, że do końca ogarniam jedno miejsce i idę do drugiego, niestety u mnie to jakoś niewykonalne

EM cały czas ogląda tel. i się dodatkowo nakręca, ja nie mam czasu.
Cały dom na głowie, eM...remont łazienek stoi, mam bajzel w domu, to przynajmniej na ogrodzie mi idzie sprawniej w tej całej niemocy
Dobrze, że udało mi się wysterylizować kotki tuż przed ogłoszeniem pandemii.
Irenko wiem jak bardzo Tobie jest ciężko i dodatkowo ten ból po stracie tak świeży, że serce jeszcze płacze...ale tulam z daleka

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:41, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
O rany, u nas ma tak być po południu.
Jak mrozu nie ma, magnolie to zniosą

to porób zdjęcia kwitnącym magnolkom w śniegu, bo moje jeszcze nie kwitną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 08:18, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja juz unikam tv, ale siłą rzeczy trzeba coś śledzić. Oby jednak nie padał śnieg
Ponoć aż do czerwca ma trwać zawieszenie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 09:09, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiaj dostałam od koleżanki maseczkę zakupową

Śniegiem na szczęście chyba tylko postraszyło
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies