Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Nowa12 19:48, 28 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Agania napisał(a)

Mało ich w ogrodach, nie wiem czy u kogoś na ogrodowisku rosną.
Lubię takie perełeczki wyszukiwać

Teraz mam widok na kwitnące nipponki, póki wiąz jest goły

Aga dziękuję za namiary na szkółkę, bo oprócz wyboru z pośród 3 dereni to jeszcze kalinę mi piękną znaleźli


Nie ma za co . Sympatyczna ekipa tam pracuje .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agania 19:50, 28 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tak bardzo, a paczka zapłacona w czwartek była już u mnie w piątek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
TAR 19:56, 28 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
u mnie Nippońska rosnie ale biala Brillant w ub. lato chcialam ja komus oddac, niekt sie nie kwapil. ostatecznie znalazlam jej idealna miejscoweczke i chyba jest wdzeczna ale moja to za jakis tydzien liscie otworzy. kwitnac raczej w tym sezonie nie bedzie, bo mocna ja przycielam. z krzaka drzewko wyprowadzam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agania 20:05, 28 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
TAR napisał(a)
u mnie Nippońska rosnie ale biala Brillant w ub. lato chcialam ja komus oddac, niekt sie nie kwapil. ostatecznie znalazlam jej idealna miejscoweczke i chyba jest wdzeczna ale moja to za jakis tydzien liscie otworzy. kwitnac raczej w tym sezonie nie bedzie, bo mocna ja przycielam. z krzaka drzewko wyprowadzam

Nipponkę masz? ... no bo kto jak nie Ty
Drzewko chciałaś i masz
Ja się chcę pozbyć gruszy drobnoowocowej, wiśnie z pewnością były pędzone,
nawet magnolia gwiaździsta nie zdąży w marcu zakwitnąć.
Dzięki moim Ruby rabatę wyrychtowałam na cacy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 20:11, 28 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Jakie cuda agatka Śliczności
Ciekawa jestem czy będziesz czuła zapach Eskimo bo wiele osób nie czuje i utarło się, że nie pachnie, a ja się zachwycam jej zapachem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 20:21, 28 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jakie cuda agatka Śliczności
Ciekawa jestem czy będziesz czuła zapach Eskimo bo wiele osób nie czuje i utarło się, że nie pachnie, a ja się zachwycam jej zapachem

Sylwia ja niuchałam Eskimo rok temu i nic nie czułam,
dlatego jej nie kupiłam, ale ona urodna, więc dzisiaj się zdecydowałam
Jak to teraz Sylwia się zachwycasz zapachem, nie zawcześnie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 20:33, 28 mar 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Zakupy bardzo udane piszesz , że chomikujesz sobie pieniążki. Każda z nas chyba ma jakieś zaskórniaki na wypadek gdyby trafiła się wymarzona roślinka jedna, albo dwie, no czasem 10.
Ostatnio zobaczyłam taki wpis na grupie ogrodniczej.
O Boże gdybym umarła spraw, aby mój mąż nie sprzedał roślin za tyle ile mu powiedziałam.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
TAR 20:35, 28 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Agania napisał(a)

Nipponkę masz? ... no bo kto jak nie Ty
Drzewko chciałaś i masz
Ja się chcę pozbyć gruszy drobnoowocowej, wiśnie z pewnością były pędzone,
nawet magnolia gwiaździsta nie zdąży w marcu zakwitnąć.
Dzięki moim Ruby rabatę wyrychtowałam na cacy


jak ją kupowalam byla ładnym pekatym krzakiem uformowanym w kule. 4 razy przesadzana wyladowala w koncu na pryzmie po macoszemu. strasznie ja potraktowalam. ale jesienia zmienialam rabatke przy garazu i ostatecznie Brylancik tam wyladowal. Ma pieniek, krzywy bo krzywy i koronke z 4 gałązek. urosnie i sie zagesci z czasem. W koncu ja docenilam, za bezproblemowosc, tolerancje do byle jakiej miejscowki i byle jakiej gleby. Roslina idealna
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anpi 20:43, 28 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Aganiu, ale cudne zakupy Nic dziwnego , że humorek poprawiony! Moje zachcianki ogrodowe zawieszone wraz z moją pracą
Muszę się cieszyć się tym co mam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agania 20:56, 28 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Zakupy bardzo udane piszesz , że chomikujesz sobie pieniążki. Każda z nas chyba ma jakieś zaskórniaki na wypadek gdyby trafiła się wymarzona roślinka jedna, albo dwie, no czasem 10.
Ostatnio zobaczyłam taki wpis na grupie ogrodniczej.
O Boże gdybym umarła spraw, aby mój mąż nie sprzedał roślin za tyle ile mu powiedziałam.

Kaskę z imienin zachowałam, pomimo wyprzedaży w salonach mody
Kiedyś eM znalazł moją stóweczkę machał mi nią przed nosem śpiewając
znalezione nie kradzione, więc on to rozumie, ale ja mu z portfela wyciągam i chowam
Chyba, że w końcu zrozumie, że wiosną ja szaleję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies