Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Dominika11 08:26, 29 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
zawsze mnie rozbraja jak zaczynaja wypuszczać paprocie - niesamowicie to wygląda - takie zawijaski
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Mgduska 10:05, 29 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Oj, wczoraj nie dałam rady usiąść do komputera, pojechaliśmy podlać, wróciliśmy za późno, dzisiaj siądę od razu po pracy, będzie żywokost...
Fajne paprocie - mój mąż mnie molestuje o paproć, raz już szedł z wiadrem do lasu, a ja się obawiam takich leśnych. Nie chcę mieć paprociowiska, boję się, że kleszcze tam będą siedzieć, moja rodzina strasznie je przyciąga i już parę osób złapało boreliozę. Więc chętnie bym posadziła jedną, ale taką , która się nie rozłazi. Jest taka? Na balkonie mam wietlicę, jej się tylko powiększa kępa - a te inne?
____________________
Sałatka pokrzywowa
TAR 10:46, 29 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
Agania napisał(a)

Wiśnia Pisardii i Drumondii
Moje dzisiejsze łowy



nie ukryłam zakupów, ale dostałam ha, ha, kolejną stówę na zakupy dojdę do 200
byleby wycyganić kartę


ooo dziekuje, znaczy sie dobrze posadziłam, bede niedlugo zaslonieta od sasiadow, pomiedzy 2 Drummondi dałam mojego buczka Franken. Dołem sa kaliny japonskie, trawy i byliny. I pare iglakow niskich jak. np. swierk Formanek.


Piekne zakupy, bardzo lubie paprocie. A ogrod majaowy zawsze wymiata. Maj to moj ulubiony miesiac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Basia_KRK 11:48, 29 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Aganiu, witam się u Ciebie w wątku Piękny ogród i te paprocie! ♥ Widzę, że też jesteś miłośniczką Dryopteris erythrosora uwielbiam! Mam u siebie w odmianie Brilliance, cudnie się teraz rozwijają.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Agania 13:05, 29 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
Ubóstwiam Te widoki

Paprotek zazdrzaszczam. Masz tyle wilgotnego cienia...

Wcale dużo ich nie mam, nie zawsze się przyjmują widzisz do adiantum podchodzę juz 3 raz i nie rosną niestety
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:07, 29 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Juzia napisał(a)
Też klimat leśny lubię
I paprotki uwielbiam. Nawet na swoim piachu mam dwie w największym cieniu i dołku z gliną
Ta twoja taka delikatna... śliczna!

Dużo pięknej zieloności masz. Czasem tęsknię za trawnikiem

Hey Juzia dzięki za miłe odwiedzinki
U mnie zawsze gęsto, a widzisz żwirowe nawierzchnie też lubię
u Ciebie super wyszło, ja planuję sadzawkę kumakową wykończyć żwirkiem
i posadzić w nim Beatlesy także jest u mnie co robić, odpoczywam patrząc
na takie ogrody gdzie mucha nie siada
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:12, 29 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Też tak mam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:15, 29 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Zdecydowanie popieram miłość majową, zwłaszcza kiedy popadało i nareszcie ogród odżył. Dziś eM doznał szoku gdy zobaczył rachunek za wodę - w zeszłym roku taki mieliśmy w lipcu... Dobrze że pada, kolory są wspaniałe!
Ja też dziś po udanych łowach - w koncu dostałam głogownika Red Robin, ale nie sfociłam bo leżakowałam na całego

Tak no nie cudowny maj ogrodowy szkoda, może dlatego, że deszczowy jest tak bardzo podkreślona zieleń i jej soczystość
Grtuluje zdobyczy i czekam na foteczki kolejnej perełki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:16, 29 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
ja też uwielbiam maj w ogrodzie
Agatko -piękne fotki

Maj fajny, ale czujność na slimaki muszę mieć i szybko granulki
rozrzucić, bo mi zaczynają dziurawić kfiotki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Juzia 13:21, 29 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
Agania napisał(a)

Hey Juzia dzięki za miłe odwiedzinki
U mnie zawsze gęsto, a widzisz żwirowe nawierzchnie też lubię
u Ciebie super wyszło, ja planuję sadzawkę kumakową wykończyć żwirkiem
i posadzić w nim Beatlesy także jest u mnie co robić, odpoczywam patrząc
na takie ogrody gdzie mucha nie siada



Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma?

Uwielbiam patrzeć na takie zabuszowane ogrody jak Twój! Ale ja bym chyba sobie nie dała rady. Nie umiem tak ładnie komponować rabat. No i utrzymać ogród taki jak mój jest chyba dużo łatwiej. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jestem za młody pikuś w te klocki... jeszcze
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies