Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Kasya 06:21, 03 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42172
Remonty to nic fajnego ale trzeba wytrzymać i będzie pieknie

A chciałam ci jeszcze powiedzieć ze pierwszy raz zakwitła moja robinia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Krakus 10:00, 03 cze 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Agania napisał(a)

Strzępiastokore
Jeden z tyłu

Drugi z przodu




spaceruje po Twoim pieknym ogordzie i udało mi sie znaleźć te klony na które sie zdecydowałem dzięki Twoim radom ile u Ciebie juz rosną? cos z nimi robisz na zimę? bo straszny chuderlak mi przyszedł ze szkółki ...
____________________
Zielonym do góry...
TAR 11:39, 03 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
Agania napisał(a)

szkoda dzików, tego się nie da wytłymaczyć
interesy i interesiki roznych grup polityczno-spolecznych. a dziki przeciez sa pozyteczne dla lasu wybijanie wszystkiego jak leci, bo gdzies tam jest jakas wymyslona choroba to glupota. najpierw ci, ktorzy tak glosno krzycza niech zadbaja o czystosc i higiene swojego najblizszego otoczenia a dopiero potem wybijaja jak leci.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agania 07:36, 04 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magda70 napisał(a)
Ale jak już będzie koniec to będzie miło....

Końca nie widać, co chwila problem wychodzi teraz jeszcze lustro
do poprawienia, bo odstaje od ściany, pan za długie śruby wkręcił, ale takie były w komplecie, i jeden wieszaczek na szlafrok jest do przykręcenia.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:37, 04 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
No Ci nieźle drzwi urombali, ale musiałaś mieć szok w domu po pracy

Na szczęście, nie urąbali tylko wyrwali nie ma uszkodzeń uff
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:40, 04 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)
Remonty to nic fajnego ale trzeba wytrzymać i będzie pieknie

A chciałam ci jeszcze powiedzieć ze pierwszy raz zakwitła moja robinia


Wytrzymuję jeszcze 3 tygodnie... okazało się,
w jednym gniazdku nie ma prądu i mocowanie do bidetu jest za szerokie,
znowu kucie, dobrze, że jestem wtedy w pracy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:42, 04 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Krakus napisał(a)



spaceruje po Twoim pieknym ogordzie i udało mi sie znaleźć te klony na które sie zdecydowałem dzięki Twoim radom ile u Ciebie juz rosną? cos z nimi robisz na zimę? bo straszny chuderlak mi przyszedł ze szkółki ...

Piotr to 5 latki i nic z nimi nie robię ładnie przyrastają i się łuszczą, pokaz swoje skarby?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:43, 04 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
TAR napisał(a)
interesy i interesiki roznych grup polityczno-spolecznych. a dziki przeciez sa pozyteczne dla lasu wybijanie wszystkiego jak leci, bo gdzies tam jest jakas wymyslona choroba to glupota. najpierw ci, ktorzy tak glosno krzycza niech zadbaja o czystosc i higiene swojego najblizszego otoczenia a dopiero potem wybijaja jak leci.

Dokładnie tak samo myślę...
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anka_ 08:33, 04 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Fajny gość, choć wolę takich na obrazkach lub za ogrodzeniem. Rodki w ogrodzie mamy fantastyczne. U mnie na patelni słabo rosną.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mgduska 08:51, 04 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja spotykam dziki dość często - nie jest z nimi tak źle O tej porze roku całe rodzinki spacerują na obrzeżach lasów i widać prosiaki w różnym wieku - czasem dzieciaki, czasem takie nastolatki z maciorą Też je bardzo lubię i cieszę się, że jednak są!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies