Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:37, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Cześć i w słońcu pięknie przedstawiasz ogród i w deszczu. Chryzantemy faktycznie mają niespotykany kolor.Pozdrawiam.

Dzięki Gosia...fakt natrzaskałam tych fotek jak głooopia, szkoda każdej pory roku, każdego miesiąca

Dowód na to, że kochamy ten swój zielony świat
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:42, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)



Taki widok zapiera mi dech w piersiach, obiecująca ta droga. Twoja porcja jesiennych zdjęć bardzo potrzebna.

Dziękuję Ewuś, taki mam długi podjazd, widok wzdłuż drogi też lubię i nie tylko z obiektywem
zdecydowanie wolę zjeżdżać w dół niż pod górkę, w drugą stronę froncik jeszcze daleki od ideału,
po prostu wszystko jeszcze przede mną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
TAR 12:46, 18 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
Aganiu, przeslicznie u Ciebie, ja to juz tylko iglaki i ptaki bede focic, liscie opadły i nuda w ogrodzie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agania 12:47, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)



Co to jest to żółte?

Dereń pagodowy.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:49, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)
Zapisałam sobie, do szczęścia mi potrzeba derenia kousa Venus.


Piękny/a jest z nazwy też...zimy mamy jakie mamy więc ładnie mi się przyjął ten dereń
i rośnie ku mojej radości kwitnąc co roku wczesna wiosną i przebarwiając się na czerwono
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:08, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
nicol21 napisał(a)
Piękny ten Twój listopadowy ogród!! Chryzantemy bardzo ładne.

Nicola sama się zdziwiłam, że listopad potrafi, co jesień jednak chryzantemy
goszczą w moim ogrodzie na wszelki wypadek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:36, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)



Jak Ty sie bawić pięknem świata, uwielbiam Twoje foteczki odsłanisz niewiele a dajesz niesamowitą porcję wrażeń
Brakuje mi fotek wrzosowiska, zawsze robiłaś, bardzo prosze o pokaz

Kasieńko już drugi tydzień, zbieram liście, dzieci też mi pomagały, pomału ogarniam co się da przed zimą,
wysadziłam pelargonie do szklarni, posadziłam do donicy bratki zwykłe czy przezimują nie wiem te drobne mi zimowały teraz próba.
Sadzę tulipany do donic, czosnki główkowate na rabatę przy kaskadzie, zostały mi jeszcze dwa opakowania,
chyba pojadę do mamy i jej posadzę, żeby się ucieszyła wiosną

Wrzosowiska nie fociłam...popatrz...nadrobię jeszcze, zajmuje mnie wnuczka
Miałam teraz rehabilitację, byłam u specjalisty endokrynologa,
bo problem z lekami, zdiagnozował mnie idealnie, a czasy jakby wsteczne
i groźne nadal, większość czasu za kółkiem... wolałabym spacerować po lasach
Stawiam aktualnie na siebie mus zadbać o to co najważniejsze zdrowie
Buziaczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:48, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anna_grreen napisał(a)
Aganiu pozdrawiam serdecznie. Ogród niesamowity o każdej porze roku. Mam nadzieję, że stworzę choć trochę podobny. Dawno mnie nie było ale pracowałam . Zapraszam do siebie, realizowałam Wasz plan

Aniu gratuluję, bardzo mnie cieszy, że zmieniasz i czujesz efekty
Super, że mogłam pomóc, jak wytyczysz rabaty powstaną osie widokowe, a Ty będziesz już je sobie doskonalić, byłam kawał rabaty się szykuje...tak trzymaj
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:53, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)
Poranek z Aganiowem Nacieszyłam wszelkie zmysły. Piękna listopadowa nostalgia. Fiolet chryzantemy ślicznie z niebieskościami współgra. Skręcająca droga przy wjeździe - tak jak dziewczyny cytują, niesamowicie wygląda. Uwielbiam twoje zdjęcia. No i masz co focić Buziaki

Iwonka poranki teraz są najpiękniejsze, korzystam,
ostatnio uprosiłam dzieci na rodzinny spacer jak najwcześniej, gdzy jeszcze słonko cieszy
Niedziela była cudowna, słoneczna, ogród jakby chwilowo zapomniany,
a odkryte lasy brzozowo-bukowe w naszej okolicy sprawił, że ponad dwie godziny spacerowaliśmy z małą
i niedziela była niezapomnianą, zdrową odskocznią
buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:55, 18 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
popcorn napisał(a)
Pozachwycałam się znowu Szaro i buro, ale u Ciebie nie!
Potrzebuję duuużo drzew jeszcze! buahahahaha

Uważaj nie rozpędzaj się, ale nie będę cię powstrzymywać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies