Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Waclaw 19:20, 27 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Alija napisał(a)


Agatko! Ha, ha, na Twoich zdjęciach nawet "klapnięte kfiotki" świetnie wyglądają.

Potwierdzam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Mgduska 15:17, 02 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Matko, Agatko, jakie Ty masz piękne te połączenia, co jedno, to piękniejsze Aż się musiałam zalogować, żeby Ci to powiedzieć
I dwa pytania mi się urodziły, tak na szybko: na którymś ze zdjęć widziałam irysy syberyjskie, które się nie kładą - czy one są po prostu niższe, czy taka uroda tej odmiany - i jaka to odmiana? Ja mam najzwyklejsze fioletowo-niebieskie i bardzo mi się nie podoba, jak teraz prawie leżą, muszę je przycinać
Drugie pytanie dotyczy derenia - dobrze pamiętam, że masz jadalnego Variegatę? Już kiedyś pytałam jak szybko rośnie, ale zapytam jeszcze raz, bo mi się wydaje, że ten mój to wciąż krasnal i czy w związku z tym przesadzenie go na bardziej słoneczne miejsce to dobry pomysł?
Ogród masz przepiękny i zdjęcia przepiękne, trzymaj się
____________________
Sałatka pokrzywowa
daredevil 15:45, 02 wrz 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Pięknie masz. A zdjęcia robisz obłędne
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Gosialuk 09:58, 05 wrz 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Agatko ja już kiedyś byłam zdjęcia oglądać, ale dziś mam czas to zostawiam ślad swej obecności. Pięknie wyglądają te kępy kosmosów. Ja jakoś nie mogę się ich dorobić. Z całej kępy wyrosły w tym roku dwie siewki i dopiero zabierają się za kwitnienie.
Hostę polecaną zapisuję, bo bardzo podobają mi się te o białych kwiatach.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
nicol21 22:39, 05 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Fantastyczny ogród! Rewelacyjna uczta dla oka!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Agania 21:04, 06 wrz 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosialuk napisał(a)
Agatko ja już kiedyś byłam zdjęcia oglądać, ale dziś mam czas to zostawiam ślad swej obecności. Pięknie wyglądają te kępy kosmosów. Ja jakoś nie mogę się ich dorobić. Z całej kępy wyrosły w tym roku dwie siewki i dopiero zabierają się za kwitnienie.
Hostę polecaną zapisuję, bo bardzo podobają mi się te o białych kwiatach.

Gosia, fajnie że znalazłaś chwilkę, to miłe
Kosmosy na suchym, słonecznym i żwirowym podłożu lubią się wysiewać u mnie pod opaską domu tylko chcą być, na łące nie chcą…jak się chwycą to już zostaną
Zasadzam się na nową hostę o białych kwiatach „ Big Daddy”, ciekawa jestem czy ktoś ma
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sylvana 23:22, 06 wrz 2021


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Agania napisał(a)



Młode judaszowce



Cudo
Ja choruję na Hearts of gold a wcześniej chodził za mną Ruby Falls....ale boję się, że zima je zamorduje

Piękny gąszcz u Ciebie
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
April 07:21, 07 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Agania napisał(a)

Bardzo mi miło, że inspiruję hosty są jednak bardzo wdzięczne,
a ja szczególnie lubię zestawiać z kokoryczą i paprociami
Polecam odmianę na biało kwitnącą "Guacamole" właśnie teraz kwitnie
Jest naprawdę delikatnie lila, ale zaczyna na biało


Mam Guacamole kilka sztuk, bardzo je lubię. Choć teraz, pod koniec sezonu troszkę je ślimaki skubnęły.
Mam też hostę Big Dady ale dopiero miesiąc temu kupioną. Posadziłam na paprociowisku pomiędzy hakonkami All Gold. Bardzo jestem jej ciekawa.
____________________
April April podbija las Mazowsze
anabuko1 07:10, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Agania napisał(a)

A to spoko luzik i relaks zapodaję ja też tego potrzebuję
Rabatkę żwirową dzisiaj wybierałam z paproków, ale dalej wygląda be,
więc pstrykacza wolę




Zaglądam często, oglądam, podziwiam...
Dziś ślad zostawię
Piękny ogród jak zawsze.
Bogactwo roślin wielkie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 13:17, 08 wrz 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Z judaszowcem gold... już byłam przy kasie. Kasjerka z tego terenu mówiła, że jej w zeszłym roku 2 padły więc raczej nie posadzę na moim areale.
Piękny jest, ale cóż taki mam klimat.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies