U mnie nie ma zadnego marketu,oprócz biedronki,a na targu surfinie kosztują 5 zł,a petunie pojedyńcze 1,50,a pełne 2,50.Najblizej brico 30m km ode mnie plus paliwo,wychodzi skórka za wyprawkę.
Ja chcę juz kupować surfinie Mogę je karmić nawet trzy razy dziennie byleby juz u mnie zamieszkaly
We Wrocku rozsztrzał od 3-6 zł, zależy od wielkości i gatunku. Wybór jest tak duży, ze nie wiem w czym wybierać.
Sebek - mam pytanko co do kanny - wsadzać już do donic, czy jeszcze zaczekać?
Mam nadzieję, że w tym roku z pomocą ogrodomaniaków doczekam się kwiatów.
Sebek dziękuję za poradę, myślałam o takim buku, ale czy nie mam tam za mało miejsca, czy znasz jakiś o kolumnowy, chodzi też o sąsiadów , nie wiem czy liście nie zaśmiecały by ich podjazdu.