Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim magicznym ogrodzie wszystko...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim magicznym ogrodzie wszystko...

ANIA 11:05, 02 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj, przyszłam z rewizytą. Kamienna rzeka fajna, ale wsadzone w nią świerki serbskie za kilka lat zdominują tę rzekę. Jeśli już, to wybierz jakieś bardziej miniaturowe iglaki. Czy tam będzie kiedyś woda? Bo jeśli tak, to przenieś iglaki gdzie indziej, a tam posadź, np. klona palmowego, trawy (zobacz najświeższe dzieło Kondzia). Od północy domu dobrym pomysłem są rododendrony i funkie. Ale namieszałam...Serdecznie Cię pozdrawiam


Dzięki za uwagi i podpowiedzi - są dla mnie cenne. Jak widać dużo przede mną jeszcze prac i reorganizacji ogrdu.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Katkak 20:01, 07 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej Aneczko, specjalnie dla Ciebie napisałam mały instruktaż u mnie Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ANIA 22:49, 07 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Kasiu z instrukcją odnośnie decoupage zapoznałam się i mam nadzieję, że skorzystam z niej już niebawem. W ogrodzie naprawdę nie mam kiedy pracować, bo kiedy wracam po pracy do domku jest już niestety ciemno. Na ogród pozostają mi tylko weekendy. Więc w tygodniu faktycznie wieczorkami, kiedy najmłodsze dziecko pójdzie spać, można się zająć czymś fajnym i pożytecznym, np. decoupagiem

Poniżej parę fotek z takim trochę klimatem jesiennym w domu.



Kasiu ten patyk w kompozycji z hortensją pochodzi z plaży znad Bałtyku - coś w Twoim klimacie



Świecznik z wykorzystaniem kasztanów, korzeń ze spaceru po lesie i kompozycja ciekawych kamieni z odbitymi muszlami i innymi prehistorycznymi organizmami oraz patykiem wygładzonym przez fale morskie.....przypomina mi głowę ptaka z długim dzionem.....






____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 23:23, 07 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
A tu nadmorski kij pod innym kątem.



I jeszcze nalewkowe zapasy na długie zimowe wieczory przy kominku.......




Na dziś byłoby na tyle. Jutro trzeba wstać do pracy.;(
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
malgorzata_s... 13:28, 08 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Jesienne klimaty fajne. Aniu a fotki okolicy miały być. Przypominam nieśmiało
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ANIA 13:51, 08 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Małgosiu - na początek pokażę co działo się w lipcu za płotem. Słonko świeci, że aż razi w oczy.




I przy okazji przypomnienie lata:



Ciąg dalszy nastapi.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 13:55, 08 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Widok z sypialni:



Szukam dalej.......
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
malgorzata_s... 15:19, 08 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
To ze słonecznikami to sama słodycz.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 17:46, 09 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniu, zaglądam i pozdrawiam, masz fajne pamiątki, wiem do kogo po przepisy na nalewki zastukać i fajniusie widoczki widzę, też chciałabym takiego słonecznika dosięgnąć u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
makkasia 17:59, 11 paź 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Witaj Aniu,
już wiele zostało napisane nie będę się powtarzać, najważniejsze, że tutaj trafiłaś i że możesz czerpać garściami inspiracje, wiedzę, i ciepło zakręconych ogrodników


Masz wolę stworzenia ogrodu, i masz pomocników teraz to już tylko ciężka praca i ...będziesz szczęśliwa
pozdrawiam serdecznie
Kasia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies