Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim magicznym ogrodzie wszystko...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim magicznym ogrodzie wszystko...

ANIA 09:18, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Po minionym weekendzie jedynie zaprawy były do obfotografowania, ale i tego niestety nie zrobiłam
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
WilczaGora 09:29, 22 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
masz piękną Księżniczkę, owoce i warzywa !!! wiwat jesień Aniu !!!

macham z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
ANIA 10:18, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Witam Wilczyca - a nalewka z malin wg Twojego przepisu ogrzewa się na słonecznym parapecie
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Tusiala 10:19, 22 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Szkoda, szkoda ale może coś dziś?

GorAna 21:33, 23 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
ANIA napisał(a)
Witam Wilczyca - a nalewka z malin wg Twojego przepisu ogrzewa się na słonecznym parapecie


Aniu, żeby tylko nie wyparowała....popatrz na propozycję spotkania kuj- pom
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ANIA 10:09, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Aniu ach najwyżej nastawimy następną
Propozycja spotkania owszem fajna, ale w tym terminie mamy już inne zobowiazania poczynione
Życzę udanej imprezki. Byłaby okazja poznać się w realu, no szkoda. Postaram wziąć udział w zjeździe przy następnej okazji. Pozdrawiam Aniu.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
monteverde 11:10, 24 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witam przyszłam obejrzeć Twój ogród , spodobała mi się kamienna rzeka, nasadzenia różane no i bliskość lasu, grzybki tam masz? a awatarek świetny wyglądasz jak Grafini na włościach pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Margaret_ka 11:17, 24 wrz 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Witaj Aniu,
W magicznym wszystko rośnie jak zaczarowane: te dynie, owoce, hmmmm
Piękne rozchodniki. Ładnie się prezentują.

Bardzo ładna pergola na winogrona. Widzę, że zbiory już są. U mnie winogron coś nie może się zadomowić.
Były nieudane próby. Teraz będzie kolejna.
____________________
Ogród Margaret-ki
ANIA 11:22, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Witam Monteverde.
Cieszę się, że spodobała Ci się moja "wierna rzeka". Obecnie jest bardziej zdominowana przez świerki.
Bliskość lasu też doceniam ze względu na walory widokowe. Niestety nie jest to grzybny las. Na grzyby musimy jechać kawałek dalej. Natomiast wspaniale sprawdza się na spacery i przejażdżki rowerowe lub saneczkowe
Avatarek zrobiony jest w Dolinie Kościeliskiej. Nic nie miałabym przeciw takim włościom
Pozdrawiam i zapraszam do mnie częściej.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 11:32, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Witam Cię Margaretko.

Na zdjęciach zawsze można coś wyeksponować lepiej niż wygląda w rzeczywistości. Ale faktycznie z dyni i winogron jesteśmy w tym roku bardzo dumni.
Rozchodniki bardzo lubię i one to czują i pewnie dlatego tak bujnie rosną i kwitną
Z winogronem to tak jest, że trzeba im znaleźć dogodne miejsce i warto próbować nawet wielokrotnie. My mamy pięć sztuk winorośli pod jedną wspólną pergolką. Cztery z nich przyjęły sie od razu i wspaniale rosły, a jedno miejsce okazałao się niesprzyjające i dopiero czwarta sadzonka z rzędu tam się przyjęła. Wydawałoby się, że mają jednakowe stanowisko i te same warunki. Wspomne na marginesie, że podsypujemy winogrono dolomitem i jak widać sprzyja im to. Warto spróbować.
Pozdrawiam i zapraszam w każdej wolnej chwili do Magicznego..
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies