Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Kosiarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosiarka

Ola19 16:35, 26 kwi 2020

Dołączył: 26 kwi 2020
Posty: 1
Gardenarium napisał(a)
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/304-jak-wybrac-kosiarke

ja mam riwall i sprawuje się świetnie
____________________
marnotrawna 13:47, 09 maj 2020

Dołączył: 05 kwi 2020
Posty: 3
Mam trawniczek przy bloku 15 m2 i do tej pory kosiłam go przykaszarką, ale wychodzi nierówno. Wygląda po prostu brzydko. Zastanawiam się nad kupnem Kosiarki akumulatorowej Gardena Li-18/22 z akumulatorem. Jest o jedyna kosiarka, którą będę miała gdzie schować. Wszystkie inne, które oglądałam są za wielkie. Czy jest godna polecenia?

W opisie jest napisane:
"kosiarka rozdrabnia źdźbła w trakcie koszenia. Drobne ścinki trawy spadają następnie na trawnik, stając się naturalnym nawozem"

ale czy to sprzyja filcowaniu? Może takie rozdrobnione kawałeczki są ok? Będę wdzięczna za pomoc.
Gardenarium 08:10, 20 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Z mojego doświadczenia wszelkie urządzenia akumulatorowe a tym bardziej kosiarka - są do niczego. Ale możesz spróbować. Ja miałą Stigę, dawno temu, nawet na cmentarzu 10 m2 wysiadała i nie dała rady skosić. Może miała od nowości zepsuty akumulator? nie wiem, wyrzuciłam.

2 pytanie - sprzyja zafilcowaniu, lepiej zbierać pokos.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kokesz 10:50, 20 maj 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Nie zgodzę się z Danusią bo mam kosiarkę akumulatorową już 4 rok, koszę dwa razy w tygodniu ok 100m trawnika. 15 min i trawa skoszona.

Tu wstawiałam jej opis.


https://www.ogrodowisko.pl/watek/390-kosiarka?page=11
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gardenarium 21:27, 04 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja widocznie dostałam od nowości - bubel.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:49, 14 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kompnet napisał(a)
Witam,

Zakupiłem kosiarkę Electrolux szerokość 42cm, Vantage 35 bez kosza który chciałbym dokupić, jaki mam wybrać bo się totalnie nie znam, oto zakupiona kosiarka poniżej.



Kupować kosiarkę razem z koszem, co my mamy na to poradzić skoro zdecydowałęś o zakupie zbyt pochopnie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
PawelGawel 07:49, 14 wrz 2020

Dołączył: 13 wrz 2020
Posty: 5

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Jaki kosz do tej kosiarki zamkn.

Taki żeby pasował do niej. No i jak kosić z koszem to tylko małą trawkę bo więcej tego biegania z koszem niż koszenia będzie.
kompnet 07:49, 14 wrz 2020

Dołączył: 13 wrz 2020
Posty: 2

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Jaki kosz do tej kosiarki zamkn.

Właśnie oto chodzi jaki kosz pasuje, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć danych o kosiarce i jej koszu.
PawelGawel 07:49, 14 wrz 2020

Dołączył: 13 wrz 2020
Posty: 5

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Jaki kosz do tej kosiarki zamkn.


Właśnie oto chodzi jaki kosz pasuje, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć danych o kosiarce i jej koszu.

Zawsze można coś porzeźbić Ale wiadomo lepiej oryginalne i bezpieczniejsze.
Gardenarium 07:50, 14 wrz 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trzeba kupować kosiarkę z koszem. Jeśli masz zamiar kosić z koszem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies