Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Mala_Mi 20:51, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
Ania, i teraz wiem, jak wszystko przebiegało. Bo zawsze to Konstancja - Izabella podsumowywała.

Stolnica, kasza, torcik -czy to wyjazd słuchaczek szkoły gotowania i pieczenia? Tylko po co google, zwłaszcza te na monitorze komórek?



Tam pisze, że brak dostępu do internetu

Torcik był gotowy, a kucharkom narciarskim kasza nie smakowała....
A to nasza osiemnastka z dwoma tortami przyjechała Smaczne były I nawet nie grymasiłam, że ja nadal w spodnie narciarskie się nie mieszczę i watr mi hula w niezapiętym zamku....


Tu było do telefonu by panowie eMusie już nie biegali po Białce z poszukiwaniu zastawy... dałyśmy radę i bez tego... Panowie wykazali sie wielką przebiegłością i talerzyki i takie tam przyrządy do jedzenia załatwili... punkt dla nich.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:54, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I my pod kamerką.... machałyśmy, buźkowaliśmy... uśmiechy od ucha do ucha... aż w pewnym momencie sie obcięliśmy, że machamy do okienka obsługi wyciągu.... a tam panowie uradowani .... chyba myśleli, że to do nich tak machamy...... płakaliśmy ze śmiechu.. Ps. Madżen z telefonem jak zawsze..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ewa004 20:55, 13 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wpadłam na torta pychotka
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madzenka 20:55, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala Mi sądzę że istnieje wysoka korelacja pomiędzy adhd ogrodniczek i opanowaniem M'ów. Mój po 27 latach to już chyba nie wie co to złość

Superowa fotorelacja. Demenetuję papier miał służyc jako serwetki pod torciki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 20:56, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Fotek mam mało... nie było czasu...
Jedno z nielicznych bez telefonu...


I Madżen ładniejsza czy góry.. nie mogłam sie zdecydować

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 20:57, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Na następne spotkanie jadę bez telefonu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 20:59, 13 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Na tym zdjeciu Marzenka bez telefonu bo właśnie skończyła rozmawiać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Mala_Mi 21:02, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)
Mala Mi sądzę że istnieje wysoka korelacja pomiędzy adhd ogrodniczek i opanowaniem M'ów. Mój po 27 latach to już chyba nie wie co to złość

Superowa fotorelacja. Demenetuję papier miał służyc jako serwetki pod torciki


To miał być konkurs...... ufff.. i po zabawie...... ale rozumiem.. ktoś mógł napisać, że .. to był głupi pomysł z konkursem... ale gwoli wyjaśnienia... było kilka serwetek podzielonych na 4 części.. i talerzyki były jak trzeba.. ale przed serwetkami padło hasło, że może papier toaletowy sie nada Może to głupio brzmi, ale za ileś lat będziemy to wspominać z wielkim bananem na twarzy.. większym niż banan na kurtce Alinki
Talerzyki i kubeczki... jak pisałam wcześniej eMusiowe załatwili stając na wysokości nierealnego zadania Nierealnego w Białce.. mam dowód Ale na serwetkach nam chyba lepiej smakowało Mi na pewno.... i to lepiej niż na porcelanie.. Do torciku wznieśliśmy toast nalewką z czarnego bzu, którą przywiozła Alinka.. jeszcze ze swojego spotkania.. dar od Marka ze Średniowiecznego.. I jak zapomnieć takie chwile
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:11, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)
Na następne spotkanie jadę bez telefonu

Nie rób tego... będzie chaos i dezorganizacja.... spotkania nie będzie... ktoś musi być taki jak Ty..... jesteś niezastąpiona, nieoceniona. Ale trzeba to jakoś w przyszłości zorganizować.. bo Madżenka naprawdę nic nie robiła tylko odbierała telefony... a kto jezdzi na nartach to wie.. ile jest zachodu aby sie zatrzymać, odszukać w kieszeni telefon, uruchomić go.. bo trzeba zdjąć rękawice.. potem włożyć telefon pod kask... i powtórzyć całą procedurę nie gubiąc czegoś po drodze.. szczególnie na krześle.. Zagubione przedmioty nie do odzyskania..

Tu bez telefonu


Za to Finka z telefonem... dla równowagi

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 21:12, 13 sty 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Nie wiesz Aniu jak miło czyta się takie słowa. Za relacje dziękuje. Szkoda, że nie mogłem się wybrać, ale siła wyższa niestety. Jeszcze nadrobie
Ze stolnicy wybucham śmiechem za każdym razem a te chomiki nadal mnie intrygują, ale i tak nie zrozumiem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies