Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Magda70 21:47, 13 sty 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Mala_Mi napisał(a)

Na paluszku jest namalowana Mała Mi ... przez MadzieRzeszów Świetna robota.. Mała Mi w sakli mikro


Czytałam, że coś kombinujecie z Madzią ciekawa byłam co i się doczekałam...zdolna bestia!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Mala_Mi 21:55, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
Gabi dzisiaj było sporo malutkich dzieci na stoku, na oko w wieku Jaśka 3 lata trzech delikwentow smigalo i to jak u mnie chłopcy nigdy wcześniej nie mieli doczynienia z nartami... Żałuje ze nie wykopywalam im odrazu po 2 godziny każdego dnia , ale obawiałem się czy dadzą radę. Maks po dwóch godzinach z instruktorem czyli po dwóch dniach stwierdził ze on nie umie i on nie chce, ale dzisiaj Podhalan go na kolejna godzinę prawie na sile i go olśniło , swietnie mu szło na oślej i instruktor wziął go na banie i stamtąd zjeżdżał, Franek narazie zaliczył dwie godziny, telepal się po oślej, pózniej rozpaczał ze jest poszkodowany bo on najkrócej się uczył Maciek po 6 godzinach z instruktorem zjeżdża sam na desce z samej góry. Może jeszcze Jaśka spróbuje w tym roku wsadzić ...

Anetko.. Twoje dzieci..to ideały do nauki.. opanowani, sprawni.... to Twoja zasługa.
Ja Franka bym po kolejnej godzinie zabrała na duże krzesło.. i tego najbardziej żałuję z całego wyjazdu.. byłby zachwycony... nawet jak by zjechał z moja pomocą.... i Franka nie bałbym sie wziąć z sobą.. bo z nim bezpiecznie byśmy się ześlizgali do dołu.... to super chłopak.... bawiłam sie z nim świetnie Bo to fajny rezolutny chłopak... do dziś sie śmieje z naszych rozmów I naprawdę żałuję, że od pierwszego dnia nie wzięłam go po godzince chociaż dziennie... te pól godzinki to za mało... Powiedz Frankowi, że jeszcze nadrobimy ..... I zero różowych talerzyków.. Też ich nie lubię
Jaś jest w dobrym wieku do nauki...
Ale pamiętaj.. nic na siłę.. czasami trzeba dać im odpocząć. Jest jedna zasada w tym wieku... to ma być zabawa a nie nauka Dzieci działają instynktownie.... jedno sie nauczy w 4 godziny inne w 4 dni. i to o niczym nie świadczy.. one maja się bawić.. i kolej na Ciebie..
eM włączył telewizor i tam leci reklama "nording łomżing" chyba pierwsza reklama która mnie nie zdenerwowała
Gdybym wiedziała, że chcesz wszystkich uczyć na nartach bym Ci załatwiła tanie szkolenie na całe ferie u nas... bo tak to stracisz majątek... ale i tak kicha, bo śnieg u nas dawno poszedł w sina dal.. Za rok zapraszam w Bieszczady
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 21:56, 13 sty 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)

Na paluszku jest namalowana Mała Mi ... przez MadzieRzeszów Świetna robota.. Mała Mi w sakli mikro


.. Ja naprawwdę nie wiem jak to jest możliwe , ale ta Mała Mi buła czytelna widoczna i na dodatek podobna do pierwowzoru

Madzirzeszów należy się mega medal
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ana_art 22:05, 13 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)

Anetko.. Twoje dzieci..to ideały do nauki.. opanowani, sprawni.... to Twoja zasługa.
Ja Franka bym po kolejnej godzinie zabrała na duże krzesło.. i tego najbardziej żałuję z całego wyjazdu.. byłby zachwycony... nawet jak by zjechał z moja pomocą.... i Franka nie bałbym sie wziąć z sobą.. bo z nim bezpiecznie byśmy się ześlizgali do dołu.... to super chłopak.... bawiłam sie z nim świetnie Bo to fajny rezolutny chłopak... do dziś sie śmieje z naszych rozmów I naprawdę żałuję, że od pierwszego dnia nie wzięłam go po godzince chociaż dziennie... te pól godzinki to za mało... Powiedz Frankowi, że jeszcze nadrobimy ..... I zero różowych talerzyków.. Też ich nie lubię
Jaś jest w dobrym wieku do nauki...
Ale pamiętaj.. nic na siłę.. czasami trzeba dać im odpocząć. Jest jedna zasada w tym wieku... to ma być zabawa a nie nauka Dzieci działają instynktownie.... jedno sie nauczy w 4 godziny inne w 4 dni. i to o niczym nie świadczy.. one maja się bawić.. i kolej na Ciebie..
eM włączył telewizor i tam leci reklama "nording łomżing" chyba pierwsza reklama która mnie nie zdenerwowała
Gdybym wiedziała, że chcesz wszystkich uczyć na nartach bym Ci załatwiła tanie szkolenie na całe ferie u nas... bo tak to stracisz majątek... ale i tak kicha, bo śnieg u nas dawno poszedł w sina dal.. Za rok zapraszam w Bieszczady
Aniu, opowiadalam Piotrowi, to co mi mówiłam o nauce dzieci i tym motywowalam chłopaków dzisiaj, jak pózniej wracaliśmy Maks mówi do mnie wiesz ta Teoja koleżanka miała racje byłem taki zdołowanym a jak załapalem to tak dobrze mi szło w tym roku to pogoda kiepska ale zobacZymy co bedzie za rok
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:05, 13 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dubel
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:08, 13 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
gierczusia napisał(a)


.. Ja naprawwdę nie wiem jak to jest możliwe , ale ta Mała Mi buła czytelna widoczna i na dodatek podobna do pierwowzoru

Madzirzeszów należy się mega medal
oj tak Madzi należy się medal za skale mikro Małej Mi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 22:12, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Czasami wiem co mówię I nie wszędzie jest mimo woli
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jagoda99 22:13, 13 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Wszystko przeczytalam super ale Wam zazdroszcze
Takie wszystkie jestescie mlode i piekne a Sabek to przystojny mlodzieniec
Aniu a na ktorym paluszku jest namalowana ta Mala Mi
Super sie bawiliscie fajnie tak ja nigdy nie mialam nart na nogach
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Pszczelarnia 22:23, 13 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)
I Fineczka..

[/quote

Ten skłon - klasa. Ile lekkości i wdzięku.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Sebek 22:39, 13 sty 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)

Sebek - dzięki, żeś był... bo od rozmów o chorobach bym sie też pochorowała..a tak uniknęłam wszystkich nieszczęść.. od których cały rok uciekam.. i próbuję zapomnieć A tak chociaż miałam wesołe i młodzieżowe towarzystwo w parku wodnym. Jak na początkującego świetnie sobie radzisz na nartach Ale w głowę zachodzę jak połamałeś te kije???


Pytaj się mnie, a ja Ciebie Ale lepsze to niż nogi

Tak w ogóle to nie wiem czy w tym szoku stracenia 5 i 6 kończyny na stoku zdążyłem Marcie podziękować.... Także dziękuję Ci Martuś ślicznie za uratowanie mnie Chyba poszedłbym do lasu i ustrugał sobie nowe kije, gdybyś mi swoich nie pożyczyła

Tobie Aniu dziękuję za wskazówki dotyczące jeżdżenia - potem chyba ogarnąłem i jeździło się mi już znacznie lepiej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies