Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Mala_Mi 21:13, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I moja towarzyszka niedoli.. wesolutka Rencz... i odważna..... pomimo złupancyh hamulców wsiadła ze mną do zepsutego auta... bo mnie nie zostawi jak stwierdziła... I tu nasuwa sie oklepane powiedzenie.. przyjaciół poznajemy w biedzie


I z wesolutką Alinką


Ja od śmiechu i gadania zachrypłam na amen...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 21:16, 13 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ehhhhh ... o tym, że miną mnie 2 a nawet 3 !!! dni i to z tych w kategorii "najlepsze w życiu" to wiedziałam zanim jeszcze te dni tam w Białce się nie zaczęły ...

dotkliwie zatęskiniłam gdy pierwsze kuperki pomachały na pożegnanie i pierwszego wieczoru zgrabnym szuu szuu pomknęły w dół ...

na otarcie łez miałam sobotnie machanie ... obiad był o 17 bo do machania nie raczyłam nic robić w tzw gospodarstwie domowym ... na znak protestu (jakby mi ktoś nie dał jechać ) i z rozpaczy ...

i może bym zniesła to ale jak mam znieść po zdaniu "gdy Alinka w łazience banana obrabiała" ????? !!! jak ... ??? ...
oczywista oczywistość, że owoc ów egzotyczny już zawsze będzie wywoływał u mnie atak śmiechu ... i bez skandalizowania ... przecież wiadomo iż to był bardzo grzeczny banan ... tylko zaistniał w ogrodowiskowej czasoprzestrzeni więc nie mógł skończyć jako zwykły owoc ...

akcja tort ... przedsięwzięcie talerzyki i Madżen z tą rolką to już mnie dobiło ...
mam za swoje ... nie zmniamałam najweselszego kawałka tortu ... zastanawiam się czy w akcie pokuty nie podjąć trzydniowej głodówki ???
ok ... trzy dni postanawiam nie jeść tortów ... ...



dziefczyny piszcie i pokazujcie zdjęcia ... jesteście wspaniałe a każdy post to masa endorfin ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
finka 21:23, 13 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
mam jeszcze jedno zdjęcie....taka wisienka na torcie... ile śmiechu było jak zobaczylysmy efekt...zaraz odszukać i wkleje. czekałam na główną bohaterkę, którą wreszcie się wieczorem pojawiła...
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Mala_Mi 21:24, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I Fineczka.. kobita do tańca i różańca... a szczególnie na muldy Tu odbiera Sebusiowi połamane kije by sobie lub komuś bu bu nie zrobił.. Finki fotke nie mam, ale za nią to ja musiałam sie sprężać aby nadążyć z jazdą, wiec nie ma mowy o zdjęciach.. za szybka kobita ..


I to by było tyle....... koniec na parkingu gdzieś nad zalewem w Maniowym... odkręcone kółko..po diagnozie awarii na telefon.. Diagnozowaliśmy z moim eMusiem... poprosiliśmy mojego synusia by pojechał swoim autem, zajął sie chorym psem i dał wykręcić ze swego auta trochę części.. bo w nocy przy niedzieli niczego nie kupi (ma takie auto jak moje)...... Na szczęście diagnoza skuteczna...
Wnusio chociaż wczoraj był termin na jego przyjście na ten świat spisał sie na medal i poczekał ... (dziś przeczekuje pechową datę 13-go)
eMuś przyjechał po nas i naprawił auto...
A ja w domu dostałam burę, że za wolno jechałam za nim do domu Ale psychika moja sie trochę nadwyrężyła i wolałam powoli a skutecznie.. wyszła ze mnie taka kobieca natura....
I tyle mojej relacji ...
Dziękuje wszystkim za spotkanie i za kibicowanie... i Renatce..za opanowanie i dobry humor.. tego mi trzeba było
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 21:25, 13 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gabisia napisał(a)
Anetko - ale boska ta taśma dla maluchów!
Napisz kochana jak dzieciakom poszło z instruktorami.
Ja mojego trzylatka planuję uczyć od przyszłego roku - teraz jeszcze za wcześnie - próbowaliśmy
Gabi dzisiaj było sporo malutkich dzieci na stoku, na oko w wieku Jaśka 3 lata trzech delikwentow smigalo i to jak u mnie chłopcy nigdy wcześniej nie mieli doczynienia z nartami... Żałuje ze nie wykopywalam im odrazu po 2 godziny każdego dnia , ale obawiałem się czy dadzą radę. Maks po dwóch godzinach z instruktorem czyli po dwóch dniach stwierdził ze on nie umie i on nie chce, ale dzisiaj Podhalan go na kolejna godzinę prawie na sile i go olśniło , swietnie mu szło na oślej i instruktor wziął go na banie i stamtąd zjeżdżał, Franek narazie zaliczył dwie godziny, telepal się po oślej, pózniej rozpaczał ze jest poszkodowany bo on najkrócej się uczył Maciek po 6 godzinach z instruktorem zjeżdża sam na desce z samej góry. Może jeszcze Jaśka spróbuje w tym roku wsadzić ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Magda70 21:26, 13 sty 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Na następne spotkanie jadę bez telefonu



Nawet się nie waż!! Jak się potem znajdziemy??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
finka 21:27, 13 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
To moja wisienka. ...espeszelyforju Mała Mi
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Magda70 21:38, 13 sty 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Hahaha..Ani paluszek??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Mala_Mi 21:43, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Magda70 napisał(a)
Hahaha..Ani paluszek??

Na paluszku jest namalowana Mała Mi ... przez MadzieRzeszów Świetna robota.. Mała Mi w sakli mikro
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 21:44, 13 sty 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Super, super, super Super relacja, super spotkanie i wszyscy jesteście SUPER Dzięki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies