Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Kamajla 22:48, 13 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Madzenka napisał(a)
Nie dziwie się, ze humorek wrócił po takich zakupach
Rozumiem ze teraz już słońce swieci na Twoim ogrodem?
Mam na zbyciu kostrzewy sine, chcesz?


Może nie takie jak na hiszpańskim bezchmurnym niebie, ale jest lepiej.
Kostrzew nie miałam w planach i jakoś nie myślałam w ogóle o takim "niebieskim" w ogrodzie... Nie bardzo mam pomysł, co mogłabym z nimi zrobić. Chyba, że ze 2-3 sobie zakopię do przechowalnika i może do donic wykorzystam wiosną?
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 22:50, 13 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Iwk4 napisał(a)
Cześć Kamilko
Ładnie działąsz. Do przodu, rabatka po rabatce. Widać już efekty


Dzięi Zdecydowanie chciałabym widzieć te efekty na większej ilości rabatek, ale i tak cieszę się, że chociaż cokolwiek ruszyliśmy do przodu.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 22:53, 13 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Elinka napisał(a)
Witam Cie, przeczytalam caly , jest pieknie, warto bylo powierzyc sprawe w rece Danusi a nie meczyc sie z przerabianiem brzydkich rabat jak ja , pozdrawiam


Witaj
tak, myślę, że w moim przypadku to był dobry pomysł.
Ciekawe, czy te Twoje naprawdę takie brzydkie - sprawdzę
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 23:00, 13 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Nett napisał(a)


Dzień dobry Kamilko, własnie zauważyłam, że mamy podobny kształt rabaty. Co będziesz tu sadzić?


Witaj Od strony lewej (przy leżakach) są serby, przed nimi miały być rh Daniela, których nie udało mi się do tej pory zlokalizować i bukszpanowa obwódka. Obwódka będzie i będzie szła do "zęba". Zamiast rh wsadziałam rozplenice i dokupię rozchodniki. Zaraz za zębem będą 3 kulki z bukszpana, a na razie jest stożek i 2 kulki, zgodnie z projektem kulki mają być w otoczeniu żurawek o żółtym kolorze, nie pamiętam nazwy w tej chwili. Między "zębem" a szmaragdem ma być drzewko (teoretycznie miłorząb Pendula). Od dereni na prawo, evergoldy i konwalniki przed stożkiem z cisa i kulkami z bukszpanu.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 23:04, 13 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
jazzy napisał(a)

Pieknie masz! Derenie uwielbiam! I nawet mam u siebie taki sam zestaw, o ile tam dalej to cisy są Czy to te cisy? Bardzo mi się podoba!
Wrzosowisko z carexami boskie!


Tak, tam dalej są cisy. Tak, to te cisy
Wrzosowisko super, szkoda, że już tak nie wygląda. Kolorki już nie tak soczyste...
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Nett 23:09, 13 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Kamajla napisał(a)


Witaj Od strony lewej (przy leżakach) są serby, przed nimi miały być rh Daniela, których nie udało mi się do tej pory zlokalizować i bukszpanowa obwódka. Obwódka będzie i będzie szła do "zęba". Zamiast rh wsadziałam rozplenice i dokupię rozchodniki. Zaraz za zębem będą 3 kulki z bukszpana, a na razie jest stożek i 2 kulki, zgodnie z projektem kulki mają być w otoczeniu żurawek o żółtym kolorze, nie pamiętam nazwy w tej chwili. Między "zębem" a szmaragdem ma być drzewko (teoretycznie miłorząb Pendula). Od dereni na prawo, evergoldy i konwalniki przed stożkiem z cisa i kulkami z bukszpanu.


Ojej, fajny plan. Właśnie doczytałam, ze Danusia robiła Ci projekt. Ja bardzo żałuję, że nie znalazłam O. wcześniej i nie poprosiłam o projekt. Próbowałam z jakąś firmą, ale kompletnie rozmijaliśmy się z koncepcją i zrezygnowałam. Próbowałam sama coś robić, ale niestety nie wyszło. Jednak dobry plan to podstawa. Będę podpatrywać i podziwiać co tworzysz
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
AniMa 10:26, 14 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Cześć Kamilo.
Do tej pory podczytywałam po cichu... była u Ciebie przerwa to i mnie nie było, teraz wracam i co widzę????
Serby - to już wiem z kim się minęłam u Pana Wiesia To Ty byłaś tą panią z Wrocławia na 12??? No żesz - 15 minut nam brakło do spotkania. Serby pieknie wyglądają jaki i reszta ogrodu
Teraz znowu będę tu częściej
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kamajla 11:07, 14 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
AniMa napisał(a)
Cześć Kamilo.
Do tej pory podczytywałam po cichu... była u Ciebie przerwa to i mnie nie było, teraz wracam i co widzę????
Serby - to już wiem z kim się minęłam u Pana Wiesia To Ty byłaś tą panią z Wrocławia na 12??? No żesz - 15 minut nam brakło do spotkania. Serby pieknie wyglądają jaki i reszta ogrodu
Teraz znowu będę tu częściej


Ale numer Tak, to ja miałam być tą panią, ostatecznie jednak pojechał eM.
Jeszcze raz go wyślę Co tam ciekawe jeszcze widziałaś?
Zapraszam i idę sprawdzić co u Ciebie.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
AniMa 11:34, 14 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Kamila no ja tez się tam wracam jeszcze po serby i bukszpany. Mają tez śliczniusie małe koraanki... Miłorzęby też cudne jak dla mnie....

Do siebie zapraszam, choć u mnie cały czas faza planowania i jak na razie nic sie nie dzieje...od 2 tygodni czekam na dzisiejszy dzień - znaczy na słoneczko i brak opadów
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:45, 14 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
A powiedz jeszcze w jakiej odległości sadziłaś serby???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies