Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Kuba 07:27, 16 paź 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Hej Kamila!
Bardzo lubię u Ciebie połączenie wrzosów z trawami, zastanawiam się czy tego połączenia Ci nie skraść
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
anbu 07:38, 16 paź 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Oooo Kamila tyle dobra na rabaty dasz
Dopiero będzie wszystko rosnąć
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kamajla 08:56, 16 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Kuba napisał(a)
Hej Kamila!
Bardzo lubię u Ciebie połączenie wrzosów z trawami, zastanawiam się czy tego połączenia Ci nie skraść


Hej Ewciu, jednak zaglądają? Bo coś czytałam, że nie będziesz i już się martwiłam. Cieszę się, że jednak jesteś
Kradnij, w końcu kradzione nie tuczy
Byłam niedawno tam skąd choiny mi przywozie, ale tylko jednego lizaka udało mi się upolować. Wrócę do nich wiosną.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 08:59, 16 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
anbu napisał(a)
Oooo Kamila tyle dobra na rabaty dasz
Dopiero będzie wszystko rosnąć


Wiesz, kiedyś nie pomyślałabym, że mnie taka rzecz będzie aż tak cieszyć. Cacy roślinki, trzeba dać im to co im sprawia przyjemność
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kuba 09:04, 16 paź 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kamajla napisał(a)


Hej Ewciu, jednak zaglądają? Bo coś czytałam, że nie będziesz i już się martwiłam. Cieszę się, że jednak jesteś
Kradnij, w końcu kradzione nie tuczy
Byłam niedawno tam skąd choiny mi przywozie, ale tylko jednego lizaka udało mi się upolować. Wrócę do nich wiosną.


Właśnie chwilę siadłam póki rodzina śpi
Dużo tych lizaków jeszcze potrzebujesz?
Zrobiłabym dla mnie zdjęcie całego wrzosowiska? Moje wrzosy co rusz wypadają i mam gołe placki, może właśnie trawy tam wcisnę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kamajla 09:06, 16 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Czy możecie polecić sklep internetowy z cebulami (na priv)? 2 lata temu kupowałam w Benexie, ale czytałam, że się zepsuli.
Tak,wiem, że wczoraj był ogólnopolski dzień sadzenia cebul, ale się wyłamałam. Mam trochę z insektów, ale potrzebuję dokupić.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 09:10, 16 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Kuba napisał(a)


Właśnie chwilę siadłam póki rodzina śpi
Dużo tych lizaków jeszcze potrzebujesz?
Zrobiłabym dla mnie zdjęcie całego wrzosowiska? Moje wrzosy co rusz wypadają i mam gołe placki, może właśnie trawy tam wcisnę


Jeszcze 4 potrzebuję. Zdjęcie zrobię, ale też mam że 3 dziurki, bo teżi zawsze coś wypadnie.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 09:33, 16 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Zdjęcie dla Ewy. Dziury widać wyraźnie. Evergoldy za mocno wytargałam i za karę też postanowiły dać mi nauczkę.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Luki 21:12, 16 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Piszę tylko na własnym doświadczeniu Widuje je w ogrodzie odkąd pamiętam i nie zauważyłem by wyrządzały u mnie jakieś szkody. Może ktoś ma inne doświadczenia bo fachowo w stanie nie jestem się wypowiedzieć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AniMa 10:04, 17 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Kamajla napisał(a)
Czy możecie polecić sklep internetowy z cebulami (na priv)? 2 lata temu kupowałam w Benexie, ale czytałam, że się zepsuli.
Tak,wiem, że wczoraj był ogólnopolski dzień sadzenia cebul, ale się wyłamałam. Mam trochę z insektów, ale potrzebuję dokupić.

To i ja się dołączę U Ciebie z prośbą - potrzebuję ładnych tulipanków dla mamy
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies