Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

Mirka 22:01, 03 wrz 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Nasionka będę trzymać dla ciebie☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 22:02, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
leon60 napisał(a)
Pięknie Ilonko Lady U zachwycająca

Ola, jaka jestem ciekawa co się u Ciebie pozmieniało - bo znając Ciebie to na pewno coś Zaraz trochę powędruję po O.
Dzięki!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:05, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lutroja napisał(a)
Piękny ogród, rozplenice to moja ulubiona trawy

Dziękuję
Ja też jestem ich fanką. Na plus zdecydowanie działa jeszcze to że są totalnie bezproblemowe. Oby więcej takich roślin
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:08, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
polinka napisał(a)


Cześć Kochana Ilonko)

Tradycyjnie w niedzielę przed południem jestem u Ciebie
U mnie też LU jest ogromna i uwielbiam ją za tą bujność. Marta Zielona też ją ma i również twierdzi, że to gigant wśród rozplenic.

Buziaki niedzielne

O! Jak miło! Myślałam o Tobie
Muszę ją podpatrzeć jak się prezentuje na tle Twojego pięknego ogrodu. U Ciebie wszystko rośnie takie dorodne, że aż się boję Mam nadzieję, że ją pokazywałaś bo jak nie to się upomnę
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
anna_t 22:13, 03 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
cześć Ilona podczytywałam co u ciebie z ukrycia ale LadyU wymaga komentarza, boska!kolejnej odmiany rozplenicy u siebie nie posadzę bo ma juz hameln i red head i to juz aż nad to jak dla mnie ale podziwiać będę u Ciebie
świetny ogród, świetne foty
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
inag 22:14, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agi2006 napisał(a)
Witaj. No jak zwykle wypas na maksa A jak tam Twoje seslerie jesienne? Widać je na jednym ze zdjęć ale ciekawa jestem Twoich odczuć. ja jeszcze tych swoich nie zamówiłam , bo raz , ze nie mogłam z uwagi na nieprzeciągniete kable do lampek ( na szczęście już od 2 dni są), a dwa, ze nie mogę nadal podjąć decyzji co do kwater pod ss..... A że miałam dużo czasu na rozmyślanie z uwagi na brak oświetlenia pod śś nadal niestety jestem w martwym punkcie. A już teraz podobno traw sadzić nie wolno

Cześć!
Tak widać je na jednej fotografii ale tutaj są po cięciu - dopiero odrastają a ogoliłam je do ziemi Jak wiesz to miałam co do nich spore wątpliwości ale posłuchałam głosu rozsądku dziewczym i wcale nie żałuje. Naprawdę są super. Na razie bezproblemowe. Rosną świetnie. Pięknie się prezentują w takiej grupie. Wypuszczają niekiedy odnogi blisko całęj kępy ale wystarczy je lekko pociągnąć i wyrywają się lekko. Ogólnie, gdybym teraz miała podjąć decyzje to napewno zostałabym w dalszym ciągu przy sesleriach.
Teraz już przynajmniej nie musisz szybko podejmować decyzji bo masz całą jesień i zimę do namysłu
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:18, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Luki napisał(a)
Ilonko jest pięknie i donoszę, że posadzone Polar Beary pod wpływem Twojego szpaleru są piękne i w ogóle nie żałuję decyzji No może troszkę się kładą, ale młode jeszcze

Uff, to dobrze bo inaczej byś mnie ścigał
U mnie na początku leżały całkowicie. Teraz jak są starsze jest lepiej ale niestety bez podpór, po deszczach potrafią się wykładać. Kwiatostany mają olbrzymie więc to naturalne że mają kłopoty z utrzymaniem pionu. Nie będę Cię czarowała, ze za rok będą sztywne całkowicie choć na pewno będzie dużo lepiej
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:19, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
A_gawa napisał(a)
A ja w ogródku też mam dwa rodzaje rozplenic, choć byly kupione pod jedną nazwą. Będę Was prosić o rozpoznanie.

Jupi Ilonka!

To może nie być proste ale warto spróbować
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:20, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Nasionka będę trzymać dla ciebie☺

Kochana jesteś!
Ja w tygodniu wyślę Ci Twoje.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:23, 03 wrz 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
anna_t napisał(a)
cześć Ilona podczytywałam co u ciebie z ukrycia ale LadyU wymaga komentarza, boska!kolejnej odmiany rozplenicy u siebie nie posadzę bo ma juz hameln i red head i to juz aż nad to jak dla mnie ale podziwiać będę u Ciebie
świetny ogród, świetne foty

Miło mi gdy ktoś się ujawnia Witaj!
Cieszę się, że się spodobała. Trochę się bałam co z niej wyrośnie bo jakoś wiele zdjęć w internecie tej odmiany nie znalazłam a posadziłam od razu ponad 30 sztuk. Gdyby zawiodła to zgrzytałabym zębami
Dziękuję i zapraszam częściej!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies