Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

Alisonek 18:04, 07 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Zimowa pierzynka na zielonych skrawkach prezentuje się u nas tak
ta najlepsza reprezentacyjna część
w ogrodzie głównym była masa śniegu na wejściu, więc tylko zdjęcie z daleka zza brzydkiej siatki
i na koniec moje kuleczki przed drzwiami, które witają wszystkich odwiedzających nasz dom
ściskam Was cieplutko i pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
WilczaGora 19:22, 07 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
ale ślicznie bialutko
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Alisonek 17:15, 11 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Dzięki Wilcza Góro za odwiedziny, mnie tu dawno nie było, bo buszowałam u innych a poza tym przygotowania świąteczne, ale to wszyscy akurat mają [
Pochwalę się Wam wszystkim efektem mojego wczorajszego lukrowania i sklejania, czyli chatką z piernika.. Żeby nikt mi nie zarzucił, że to nie w temacie naszego forum, domek stoi obok świątecznej roślinki, której nazwy oczywiście nie pamiętam ale jest karteczka to później uzupełnię

i jeszcze z drugiej strony widok
Taka to mi chałupka wyszła
A dzisiaj wianki, no chyba że młody nie będzie współpracował...potem się pochwalę co mi wyjdzie z tego
Pozdrowionka
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Pszczelarnia 18:38, 11 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
W Szwecji takie widziałam w domach - najmilsze wspomnienie świąt szwedzkich. A tutaj w Oborach/w Oborze taki piękny domek z piernika. Gratuluję i próbuję przez ekran powąchać i coś uszczknąć.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgorzata_s... 18:52, 11 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Ojej jaki pięknie smakowity piernikowy domek Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
WilczaGora 18:56, 11 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
chałupka wspaniała gratulacje !!!
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Gabriela 19:18, 11 gru 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Próbowałam dwa razy taką chatkę zrobić i nigdy mi nie wyszła - nawet gotowiec z Ikea mi się połamał. No więc zazdroszczę, ale tak pozytywnie, wiesz.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
elzbieta_g 19:23, 11 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
piękna chatka czym kleiłaś...lukrem?
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Alisonek 20:29, 11 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Dzięki dziewczyny to był mój domkowy pierwszy raz...i co ważne udany debiut tym bardziej jeśli Wam się podoba jest mi bardzo miło fakt faktem cały wieczór przy tym spędziłam praktycznie wczoraj do północy, z małą przerwą na karmienie malca
tak Elu chatka jest klejona na lukier, ale jak piekłam poszczególne części to robiłam sobie takie "zakładki" coś jak puzzle, żeby jedna cześć opierała się na drugiej i żeby jako tako rozłożyć ciężar i się udało
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:18, 11 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
No i mój ambitny plan skończył się na zrobieniu jednego dereniowego podkładu/wianka a miało być tak pięknie....i twórczo
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies