Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

Alisonek 23:59, 22 cze 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Clematisy dalej sobie radzą



____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 00:11, 23 cze 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
pierwsze jeżowki w tym sezonie

Pierwsza hortensja

____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 00:11, 23 cze 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Dobranoc,padłam już
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
MirellaB 06:58, 23 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Alicja pięknie kwitnąco u Ciebie
Bardzo zainteresowana jestem jeżówkami też trochę ich kupiłam, mam je pierwszy raz Twoje piękne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
wiunia 12:48, 23 cze 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Alu u mnie na 4 szt. powojnika JPII ani jeden nie kwitnie mam je trzeci sezon. W pierwszym choć sądziłam mikruski ladnie kwitł, w drugim obcięłam wiosną na wysokość metra i kwitł obłędnie ale kwiaty i liście miał od wysokości cięcia w tym roku przycięłam prawie przy ziemi i jest wielki,piękne liście ale kwiatów zerooo! Co to się stało z nim? Inny z biedry fioletowy mam drugi rok i też tak nisko obcięłam i ma wielkie i dużo kwiatów.
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
sylwia_slomc... 13:43, 23 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Piękne clematiski masz i już jeżówki!!!
Mój JP II w tym sezonie uwiądu dostał więc raczej przeżucę się na drobnokwiatowe bo one łatwiejsze w prawie są - mniej chorują
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nikita 20:35, 23 cze 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Alu, jak pięknie wszystko u ciebie kwitnie. Moje hortensje jeszcze nie wiedzą, że będą kwitły a u ciebie już taaaakie kwiaty !!!!
Ale co najbardziej mnie zaskoczyło to ....Franek....jaki wielki kawaler z niego....rany jak urósł !!!! Buziaki przesyłam.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AsiaK_Z 23:29, 23 cze 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ale wszystko wybujało Dzieli nas tylko jakieś 50 km a u mnie hortensje jeszcze w pączkach. Ledwo ledwo im idzie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Alisonek 23:58, 23 cze 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Mirellko witaj po sobie widzę że jeżowki to najlepiej kupić po jednej z kązdego koloru i odmiany i na drugi rok już dzielić wielki kępy. mojej rozrastają się w oszałamiającej prędkości i każdemu z rodziny po takiej ogromnej sadzonce dałam że pewnie też na kilka szt podzielili. mnie też ogrodowisko zaraziła jeżówkami, a chyba najabrdziej KAsia i Grześ

Wiuniu ja swoje clematisy w tym roku słabo przyciełam bo szybko puściły liście i jakoś tak mi umknęło, dlatego kawał od dołu są łysawe za to na górze jest masa roślin. co do braku kwiatów to zaskakujesz mnie, na uwiąd to nie wygląda bo powinna cała roślinka marnieć. może nawozu potrzebują? ja swoim jak mi się przypomni to podleję nawozem do powojników (kiedyś kupiłam taki w płynie do rozcieńczania). szkoda mi Ciebie, bo JP II jest piękny ale może ma jakiś zastój

Sylwia a u mnie odpukać, nie ma uwiądu i ani razu nawet nie zrobiłam zabiegu Prewikurem a rok temu już rośliny chorowały a teraz sa pięknie zielone, nie wiem czemu to tak.

cześć Nikita ale dawno u mnie nie byłas. faktycznie z Fraka już duży kawaler
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
wiunia 07:47, 24 cze 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Alu myślę,że u mnie brak kwitnienia jest skutkiem tego drastycznego cięcia jak obcięłam i zbierałam te suche badylki to też zauważyłam jakby zaczątki listków i to mogło już być za późno na cięcie. Uwiąd to nie jest,bo roślina jest zielona i bardzo bujna jedynie nie kwitnie. A moze JPII tak ma, że na trzeci sezon strajkuje
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies