Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 11:02, 17 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)


Przecudne wianki robilam je chyba tylko do 11 tego roku zycia, i chyba mi sie zapomnialo jak sie je tworzy
Przecudna podporka, cuper prezent.A tu na fotce to co?

Hortensje w donicach chyba musisz czesto podlewac?Mam dwie swoje i psiocze na nie bo co dwa dni latam z konewka
Ja w tym roku zrobiłam około30 wianków, więc raczej z wprawy nie wyjdę, mam też zrobić wianuszek do komunii dla dziewczynki.
Myślę, że pytasz o eszewerię. Ładna latem , problematyczna zimą. Trzeba ją przechować w domu na słonecznym parapecie. Śmieci całą zimę.
Dookoła altany mam w różnych miejscach 10 hortensji w donicach. W moim piachu muszę je i tak co dzień podlewać, więc bez różnciy dla mnie czy w gruncie, czy w donicach.


Dalsza część moich poczynań. To już nie jest z cementu tylko z kleju budowlanego, takiego do klejenia styropianu przy dociepleniu domu.
Niestety te mniejsze półkule rozsypały się po zrobieniu zdjęcia. Za wcześnie je wyjęłam z formy. Mam nauczkę, ze muszę być bardziej cierpliwa.




Tu jeszcze domki cementowe, ale nad nimi musiałabym jeszcze popracować, tylko nie wiem czy mi się będzie chciało.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BASIA8 11:11, 17 sie 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dorotko pięknie u Ciebie w ogródeczkuWianuszki powalająozdoby kosmosMasz talent Kochana
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 11:39, 17 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)

Piękne!
Ty to masz talent!
Dziękuję oddałabym trochę tego talentu za odzyskanie zdrowia.
Właśnie zrobiłam sobie betonowe dynie, tą misę też sama zrobiłam.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 12:04, 17 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Piękne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 13:06, 17 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ma talent Chłopak, a Wy cuda w ogrodzie dzięki Niemu
Masz rację, On jest bardzo uzdolniony i to w różnych kierunkach, tylko wciąż nie ma czasu na rozwijanie swoich talentów.

Tu jeszcze moje poczynania z cementem. Wiosną zrobiłam dwie donice. Wcześniej wgrywało się zdjęcie z 15 min i się nie wgrało, zobaczymy teraz czy się uda.
Udało się



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
deszczowymaj 14:09, 17 sie 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dorota123 napisał(a)





Tu jeszcze domki cementowe, ale nad nimi musiałabym jeszcze popracować, tylko nie wiem czy mi się będzie chciało.



Łał jakie piękności
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorota123 16:39, 17 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
Dorotko pięknie u Ciebie w ogródeczkuWianuszki powalająozdoby kosmosMasz talent Kochana
Dziękuję Basiu, czasem coś tam mi się uda. Kiedyś już próbowałam zrobić taką misę i nic mi nie wychodziło, ale ja uparta jestem no to spróbowałam kolejny raz.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:45, 17 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
deszczowymaj napisał(a)


Łał jakie piękności
Dziękuję


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Waclaw 20:45, 17 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
W Twoim Małym Ogródeczku jest jak w bombonierce: piękniutko, słodziutko, porządniutko. Chciało by się wszystko schrupać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 20:39, 18 sie 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)
W Twoim Małym Ogródeczku jest jak w bombonierce: piękniutko, słodziutko, porządniutko. Chciało by się wszystko schrupać
Dziękuję niestety sierpniowy ogród kiepsko wygląda. Susza jet tak wielka, że nie daję rady uratować roślin. Dziś cały dzień chodziły chmury i nie było deszczu, wczoraj 4km dalej oblało równo - u nas nic. Podczas takich susz odechciewa się ogrodnictwa.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies